Останній проект можна ухвалювати, – Одарич про децентралізацію

10.07.2015, 17:50
Одарич
Фото: “Нова Доба”

Міський голова Черкас Сергій Одарич був присутній на майже двогодинній дискусії Асоціації міст з Головою Верховної Ради щодо проекту змін до Конституції в частині децентралізації. На його думку, останній проект можна ухвалювати. 

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

Одарич відзначає, що більшість зауважень до попереднього проекту, про які йшося три тижні тому в Одесі, були враховані Президентом.

“Хоча в ньому є кілька дрібних “неясностей”, які при наявності злої волі можна використовувати для нагинання місцевого самоврядування. Дуже б хотілося, щоб депутати при голосуванні їх врахували. По суті, йдеться про встановлення чітких максимальних строків, протягом яких суди мають приймати рішення щодо законності чи конституційності актів місцевого самоврядування. На мою думку, цілком достатньо 10-15 днів.
Якщо такі обмеження в часі не закріпити, то на практиці виконавча влада в особі префектів або Президента зможе на тижні, місяці, а то й роки зупиняти рішення рад і голів, навіть зупиняти їх діяльність”, – пише міський голова Черкас.

0 коментарів

Залишити відповідь