Опальний депутат іде в радники міського голови

21.08.2017, 11:45

Депутат міської ради, обраний за списком політичної партії «УКРОП», Михайло Бінусов може стати радником міського голови. Про це свідчить електронна декларація кандидата на посаду, подана Бінусовим та розміщена на порталі НАЗК.

Фото з ФБ-сторінки Михайла Бінусова

Це призначення, зокрема, дозволяє потенційного радника зарахувати до так званого «кадрового резерву» міської ради та при «переведенні» на іншу посаду, відповідно до чинного Законодавства, уникнути конкурсного відбору.

Подібній механізм уже неодноразово застосовувався у стінах Черкаської міської ради, зокрема під час призначення на посаду голови муніципальної інспекції ще одного депутата Віталія Косяка, а раніше – для депутата обласної ради Сергія Воронова. 

У суботу, 19 серпня, в соціальних мережах повідомляли про можливе призначення Михайла Бінусова на посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради.

Нагадаємо, посада стала «вакантною» після затримання за хабар та відсторонення попереднього керівника – Валентина Дяченка. Міський голова Анатолій Бондаренко назвав подібні дописи «комедією».

Сам Бінусов зазначив у своїй декларації дохід від трудової діяльності у майже 80 тис. грн. Як підприємець депутат заробив майже 200 тис. грн, ще 13,5 тис отримав від Пенсійного фонду України (пенсія). Також у декларації зазначена і скандальна нерухомість в центрі Черкас, отримана нібито в подарунок від Руслана Айларова та оцінена в 148 тис грн. Про історію набуття цієї власності ми писали раніше. Крім того, Бінусов задекларував й іпотеку, отриману депутатом від матері. Її розмір 9 млн грн.

5 коментарів

Залишити відповідь