Офіційно: в Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію

19.01.2018, 13:26

У Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію через проблеми із водопостачанням.

Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами мера Черкас Анатолія Бондаренка, о 5:10 сталася аварія на електростанції в селі Сокирне, через що припинилось водопостачання в окремих районах.

– Пропоную кваліфікувати ситуацію як надзвичайна ситуація, пов’язана з припиненням водопостачання з причин відключення їх від джерела енергоживлення, – зазначив Бондаренко.

З 14 години у місті буде утворено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

На комісії також було надано низку доручень, пов’язаних із контролем ситуації в місті. Зокрема, частина з них стосується забезпечення міста водою, а також її якістю. У разі відсутності водопостачання навчальний процес не здійснюватиметься.

Як повідомили в РЕМ, ліквідація аварії почалась із 7 години ранку, однак через перемети і повалені дерева дістатися до місця аварії складно. Це вдалося зробити лише о 10 ранку. На 13 годину виявлено вже п’ять поривів мережі, один із яких – ліквідовано. Причинами аварій є налипання мокрого снігу і повалення дерев.

Окрім того, для ліквідації аварії піднято весь особовий склад міського відділу ДСНС.

Директор департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк зазначив, що нині в місті в 10 місцях відбувається підвіз води. Ознайомитись із пунктами можна ТУТ.

Натомість директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко зазначив, що ситуація “напружена”. Обленерго має здійснити обхід 15 кілометрів, аби перевірити всі мережі.

– В обленерго обіцяють до 17, максимум 18 години подати напругу. Але це все відносно, – сказав Овчаренко.

Наступне засідання комісії заплановано на 17:00.

5 коментарів

Залишити відповідь

  • Скільки ж” Бондаренко і К” грошей вкрадуть?
    Дороги в місті непочищені і жодної снігоприбиральної машини невидно. Треба їх мінять. Всіх і весь міськвиконком і всіх комунальників начальників. Вже ПОРА!!!!!