Одобрила “Делікат”, засудила тарганів на “Волошковому полі” та похвалила Бондаренка, – результати приїзду Фреймут

06.11.2016, 14:27
14915307_1101685249930639_1526512006062113277_n
Фото: Ольга Фреймут/”Фейсбук”

Ольга Фреймут коротко розповіла черкащанам про результати своєї ревізії у рамках проекту “Інспектор Фреймут”.

Відтак вона оглянула магазин “Делікат”, завод молочної продукції “Волошкове поле”, пологовий будинок, установи галузі освіти та перевірила роботу черкаських поліцейських.

Роботою магазину “Делікат” вона залишилась задоволеною. За її словами, команда взяла на перевірку ніж, яким різали рибу. Каже – результати чистоти в межах допустимих. Ведучу вразило дотримання безпеки та інтер’єр. “Скупляйтеся”, – констатувала наостанок Ольга.

piukys3slv4
Фото: Анастасія Кіндюк/”Вконтакті”

На “Волошковому полі” не все так гладко. “Інспектор” перевірила продукцію, яку експортують до багатьох країн світу. До неї претензій не виникло, мовляв, шкідливі домішки відсутні. Однак, зауважила ведуча, є питання до санітарного стану приміщення, яке потребує жорсткої боротьби із тарганами та ремонту.

Найбільше вразив Фреймут черкаський пологовий будинок. Його вона інспектувала разом із черкащанками, які втратили дітей. За словами Ольги, лікарі себе вважають за богів.

– Моя пропозиція, як мами, вплинути на головного лікаря. Бо він, вибачте на слові, розмазня, вони прикривають один одного. Немовлята – це люди, сподіваюсь, що на заяви матерів відреагують.

Перевірила Фреймут і безпеку в місті, заначивши, що Черкаси посідають третє місце за злочинністю. Ведуча розповіла, що вона провела експеримент – поставила ровер біля відділку поліції. На 15-ій хвилині його вкрали.

Схвально відгукнулась “інспектор” про черкаського мера Анатолія Бондаренка та вручила йому нагороду “Гордість міста”.

– Ми вас перевіряли, ви не крадете. Ви дійсно багато заробляєте, хоч і менше року  на посаді, але видно, що любите своє місто. Мер – це ваш амбасадор. Черкаси – ви місто, яке стрімко пішло вгору, у вас розвивається економіка і прекрасна освіта. Є проблеми,  які легко вирішити. Пан мер пообіцяв, що пологовий будинок буде під його наглядом. Місто закупить новий томограф, обладнання у лікарні. Черкаси – гордість України.

5 коментарів

Залишити відповідь