Очільник області погуторив на фестивалі нескореної Nації «Холодний Яр»

09.07.2018, 14:13

Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр» відбувся на Черкащині минулими вихідними. Четвертий рік поспіль його приймає село Грушківка, що на Кам’янщині. Захід минає за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Упродовж трьох днів на відвідувачів патріотичного фестивалю чекала насичена програма: майстер-класи, гутірки, виступи українських гуртів тощо. Уже традиційно погуторив із фестивальниками й очільник Черкащини. Спільно обговорили питання децентралізації, об’єднання громад, поліпшення інфраструктури, а також патріотичного виховання й новацій в освіті.

– Мені надзвичайно приємно бути саме на цьому фестивалі, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Він не лише атмосферний, тут особливо відчувається дух патріотизму та небайдужості. У центрі будь-якої реформи має бути людина, а без активних людей, лідерів її неможливо сповна втілити. Цього року, як ніколи, багато питань на гутірці стосувалися саме об’єднання територіальних громад. Громади включилися у процес – тепер самі жителі цікавляться, як краще все зробити, як максимально скористатися розвитковими інструментами.

Організаторами фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр» є громадські організації «Сокіл», «Національний Альянс» і «Самооборона Майдану в Черкаській області». Фестиваль мав благодійну мету – там збирали кошти для реабілітаційного центру для учасників бойових дій.

0 коментарів

Залишити відповідь