Реклама

molli

Очільник “Дирекції парків” обзавівся двома заступниками-депутатами

В очільника комунального підприємства “Дирекція парків” Володимира Стойка з’явилися два заступники. Ним стали депутат від “Свободи” Андрій Куча, а також депутат від “Батьківщини” Олексій Мельник.

Інформацію про призначення підтвердив у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” сам Володимир Стойко. За його словами, обидва заступники були призначені в червні і мають фаховий досвід.

У “Дирекції парків” Олексій Мельник відповідає за культурно-масові заходи, а Андрій Куча опікується господарською діяльністю: спілкується з майстрами, контролює їхню роботу тощо.

– Роботою задоволений, – лаконічно коментує перші результати роботи заступників-депутатів Володимир Стойко.

Варто зазначити, що за керівництва парками попередніх керівників Олександра Радуцького та Миколи Бондаренка, у “Дирекції парків” була лише одна посада заступника. Її і обіймав раніше Володимир Стойко.

– “Дирекція парків” нарощує обсяги роботи. На сьогодні в оперативному управлінні комунального підприємства 178 гектарів парку, їх потрібно обслуговувати, – пояснює збільшення штатних одиниць Стойко. – Крім того, слід зазначити, що робота в парках значно активізувалась. Це стосується як облаштування, так і проведення масових заходів.

куча
Андрій Куча

На переконання депутата міськради Андрія Кучі, нова посада не заважатиме йому здійснювати депутатську діяльність.

– Свою депутатську діяльність обранці здійснюють на громадських засадах, тож, відповідно, мають роботу, аби за щось існувати. Переконаний, що мені також вдасться поєднувати і роботу в “Дирекції парків”, і депутатську, – говорить Андрій Куча.

Він також зазначив, що має економічну освіту, а також досвід роботи в лісовому господарстві, які допомагають йому на новій посаді.

Олексій Мельник у коментарі нашому журналісту розповів, що з новим колективом знайшов спільну мову. Каже, що це – запорука плідної роботи.

– Мені здається, що моя нова робота – це і є сенс депутатської діяльності. Якщо правильно трактувати, то депутат – це той інструмент, який прислухається до людей і має покращувати життя в місті Черкаси. “Дирекція парків” і те, чим я там займаюсь, збігаються із депутатською діяльністю, – говорить Олексій Мельник.

Керівником задоволений, каже, що вони знайшли порозуміння у тому, що над нашими парками потрібно працювати.

– Дирекція парків – це як маленька міська рада. Тут чимало напрямків роботи, я взяв під своє крило проведення заходів у парках. Ми нині вкладаємо багато сил, щоб у наших парках та скверах не було сумно, – наголосив заступник.

мельник
Олексій Мельник під час проведення “Грінфесту”, що минув у вихідні

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Сорго Нещодавні автори
Сорго
Сорго

Работнички еще те!

Реклама

Реклама