Обшуки в міськраді, заяви про бійку від депутата та мера, ремонт доріг на Черкас та інші головні події дня

10.07.2018, 20:00

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Знову обшуки. У департаментах Черкаської міської ради відбулися обшуки. 9 липня працівники ГУНП в Черкаській області та УЗЕ під процесуальним керівництвом прокуратури провели обшуки в профільних департаментах, а також на території суб’єктів господарювання. Це здійснювали в рамках проведення досудового розслідування за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 ККУ (Зловживання владою або службовим становищем).

Звинуваченян та спростування. Депутат міськради Олександр Радуцький заявляє, що його сьогодні вдарив Анатолій Бондаренко. Натомість міський голова пише, що це все брехня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Важлива не статистика, а якість”, – Ткаченко розповів, як область освоює кошти Дорожнього фонду

700 мільйонів на ремонти. Які дороги на Черкащині “підлатають” цьогоріч? У першу чергу відбуваються роботи на міжнародній дорозі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка проходить від межі Вінницької області до Умані, протяжністю більше 30 кілометрів. Також в області планують втілити масштабний інвестиційний проект.

Про родину і роботу. Уперше в “Зе Інтерв’юер” одна з найяскравіших публічних сімейних пар України телеведучий із Черкас Олександр Скічко та керуюча готелем Fairmont Єлизавета Скічко-Юрушева.

Ювеліри-хірурги. Дві години без серцебиття та в кризі. Хірурги Черкаського обласного кардіологічного центру втілили унікальну операцію.

0 коментарів

Залишити відповідь