Обрано нового продюсера черкаського телеканалу

13.02.2018, 12:20
Фото з ФБ Олени Баніної

Учора було оголошено переможця конкурсу на посаду керівника філії Суспільного телебачення в Черкаській області (ТРК “Рось”).

У регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язків продюсера. Саме для цих філій було проведено повторний відбір.

На посаду продюсера в черкаській регіональній філії було обрано Олену Баніну.

У коментарі кореспонденту сайту «ІнфоМІСТ» Баніна зазначила, що поки що чекає підписання контракту.

− Поки я ще не вступила в свої обов’язки, – говорить в. о. продюсера телеканалу. – Попри те, що мене призначили, і я повинна радіти та святкувати, маю багато роботи. Фактично зараз мій робочий день: з 7 і до 23, потрібно трохи часу, щоб “порозгрібати завали”. Вже в п’ятницю я їду до Києва підписувати контракт, тобто після 16 лютого я стану офіційно продюсером. А поки що я лише тимчасово виконуюча обов’язки, і говорити про щось конкретніше зможу вже з понеділка, − зазначила Олена Баніна.

Нагадаємо, керівників регіональних філій обирали незалежним відкритим конкурсом, взяти участь у якому могли всі охочі, що відповідали кваліфікаційним вимогам Положень про конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера філії.

Віктор Шаповал

0 коментарів

Залишити відповідь