З місцевих бюджетів спрямують більше 20 мільйонів гривень, щоб відремонтувати доріг на 200

31.08.2016, 11:49

Депутати обласної ради підтримали програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією області. 

Як зазначається у пояснювальній записці, програма дозволить області отримати із державного бюджету на поточний ремонт доріг 214 034,48 тис. грн. Однак це стане можливим за умови, якщо з місцевих бюджетів усіх рівнів на цю потребу буде спрямовано на 10% (тобто 20 млн грн).

За проголосували 67 народних обранців.

Зазначимо, що питання програми було єдиним в порядку денному позачергового сесійного засідання облради.

Тим не менш обговорення питання зайняло більше 1,5 години.

Зокрема, у ході дискусії член фракції ВО “Свободи” Сергій Воронов зробив зауваження, що подібні програми повинні прийматися навесні, коли є більше часу на ремонт доріг.

За словами голови облради Олександра Вельбівця ця програма надасть можливість виділяти кошти із місцевих бюджетів на поточний ремонт і вона не прив’язана до часу.

– Основна мета – забезпечення правового механізму. Без такої програми жоден місцевий бюджет не має права спрямувати кошти на ремонт. Нам треба оперативно передати імпульс на райони.

Також зауваження щодо програми лунали від радикалів Миколи Булатецького і гайовича та від батьківщинівця Михайла Мушієка. Вони критикували якість виконання робіт по ремонту доріг в області.

Після обговорення представники “Свободи” проанонсували створення комісії, що контролюватиме ремонт доріг за програмою.

0 коментарів

Залишити відповідь