Обласне управління культури знову без керівника

19.05.2017, 12:53
Фото зі сторінки у “Фейсбук”

Олег Островський, який очолював управління культури Черкаської облдержадміністрації з 16 травня 2016 року, був звільнений за згодою сторін учора, 18 травня.

Цю інформацію у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» підтвердив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

– Після того, як визначиться переможець конкурсу на посаду начальника Департаменту (департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю — ред.), буде оголошено конкурс на начальника управління культури, — відзначив Віталій Володимирович.

Попередньо в межах реорганізації структурних підрозділів ОДА управління культури та департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю об’єднали в одне управління. Раніше посаду керівника упраління культури обіймав Василь Марштупа – до 27 серпня 2012 року. 23 лютого 2013 року для управління культури знайшли нового начальника – Наталію Джуру, яка працювала до 5 травня 2014 року. Опісля, майже через рік, начальником став Олексій Власов, який пропрацював 4 місяці. Натомість Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю із серпня 2014 року керував Сергій Пасічник.

Цього року знову відбулося реформування. На сьогодні виконуючим обов’язки департаменту культури та взаємозв’язків із громадськістю є Микола Суховий.

 

0 коментарів

Залишити відповідь