Новий рекорд, захоронення черепів і відкриття “солодкого” заводу, – підсумки тижня

17.09.2017, 22:05

“ІнфоМІСТ” підбиває підсумки тижня, що минає.

Далі під вартоюКримінальному авторитету, якого гучно затримували в Черкасах, продовжили термін тримання під вартою. Придніпровський райсуд Черкас продовжив термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Миколі Бабічєву, відомому в кримінальних колах під прізвиськом “Ашот”.

Інтерв’ю з найкрасивішою“Присвоєння такого титулу – апогей бажань”, – найкрасивіша жінка планети Юліана Короченцева. Інакше як “Beatiful” її не називали. Мама двох дітей, засновниця дизайнерського центру “From Brother To Sister”. Саме її, Юліану Короченцеву, серед 84-ох учасниць визнали найкрасивішою жінкою.

“Солодкий завод”На Черкащині запрацював новий завод. У Чорнявці Черкаського району відкрили завод з переробки меду Beehive. Це 5000 квадратних метрів потужностей, 40 тонн натурального меду в день та експорт товару в різні країни світу. У компанії працює 155 осіб, на заводі у Чорнявці – 52.

Будівельні справи. Суд не задовольнив клопотання юристів міської ради щодо скасування заходів забезпечення позову ІБК “Будгарант”. Отже, в силі залишається рішення Соснівського райсуду, яке фактично дозволяє компанії продовжувати будівництво на Митниці, допоки справа про скасування рішення міської ради слухається в суді.

Антимерська петиція. Цукерберг, Куропаткин, Рубенштейн, а також Адольф, Гоша та Єнотик, – всіх цих та багато інших “осіб” з яскравими черкаськими іменами та прізвищами об’єднує прагнення до відставки міського голови. Загалом же кілька десятків “штучних” респондентів з інтервалом у кілька хвилин залишили свої підписи під петицією про відставку Бондаренка.

Давнє захоронення. Під час розкопок на Замковій горі в Чигирині дослідники виявили колективне захоронення людських черепів.

Ротація радників. У мера додався радник-стоматолог, натомість “зник” бухгалтер-свободівець.

Критика до сліз. Виступ медсестри Ольги Сорочинської під час кастингу програми “Х-фактор” закінчився скандалом для відомого співака з Черкащини Олега Винника.

Аварійна школа. У Червоній Слободі у школі  навчання дітей не припинили, навіть попри аварійність навчального закладу. Аварійну частину школи закрили для школярів, натомість ледь не всі інші приміщення обладнали під кабінети для навчання.

Здорожчання алкоголю. 9 вересня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, згідно якої підвищено мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни на окремі алкогольні напої. Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшено на 14,0-19,41%; віскі, ром та джин – на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) – на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі – на 7,1-13,3%.

Скасування містобудівних умов. Архітектурно-будівельна інспекція скасувала містобудівні умови на будівництво на Митниці. На 5 містобудівних умов було виявлено 29 невідповідностей документацї щодо цього об’єкту.

Нахабна крадіжкаУ сина куратора черкаських радикалів украли “Мазду”. У сина народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Віктора Вовка кілька днів тому украли Mazda CX5.

Мерська рольБондаренко зіграв Остафія Дашкевича у історичному фільмі. Старосту черкаського та канівського Остафія Дашкевича зіграв міський голова Анатолій Бондаренко. Перевтілився мер у кошового отамана Війська Запорозького заради спецпроекту “Таємниці мого міста”, що розкриває маловідомі сторінки історії нашого краю. Торік творці презентували вже чотири серії про Черкащину. Загалом же нашому регіону присвятять сім етюдів.

День міста. У Черкасах під час святкування Дня міста встановили рекорд і разом заспівали гімн.

РЕКОМЕНДУЄМО: “Це мій заробіток і моя мотивація”, – перший приватний виконавець у Черкаській області (інтерв’ю)

Тетяна Чепис – перший приватний виконавець у Черкаській області. Два тижні тому інформація про її призначення з’явилася в офіційному реєстрі. З 2011 до 2015 року вона працювала державним виконавцем у Придніпровському відділі ДВС. Після двох років перерви повернулася у цю сферу, але вже як приватний виконавець.

Чим відрізнятиметься її нинішня робота від попередньої, які ризики існують, чому не варто плутати приватних виконавців із колекторами, та хто контролюватиме їхню роботу “ІнфоМІСТ” поцікавився у начальника ДВС у Черкаській області Ярослава Фатенка та першого приватного виконавця Тетяни Чупис.

0 коментарів

Залишити відповідь