Нові комунальники, заява перевізників та оштрафований депутат, – підсумки дня

09.07.2018, 22:00

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

Нові комунальники. Бондаренко представив нових комунальників 09.07.2018, 9:42 На посаді директора комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” працює Павло Карась. Кадрові зміни, крім того, торкнулися й КП “Черкасиінвестбуд”. Відсьогодні його очолюватиме Геннадій Шевченко.

Пільговики. Черкаські підприємці-перевізники під час сьогоднішньої наради у Черкаській міській раді повідомили, що з 14 липня буде припинено перевезення пасажирів усіх пільгових категорій у місті.

Жертви води. З початку липня на водоймах області загинуло 4 черкащан, троє з них – упродовж вихідних. Головною причиною нещасних випадків стало недотримання громадянами правил безпечної поведінки на воді. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Штраф для Мушієка. Патрульна поліція Одеської області оштрафувала депутата Черкаської обласної ради Михайла Мушієка за порушення правил дорожнього руху. Проте “батьківщинівець” оскаржив її через Соснівський райсуд.

Про аліментних боржників. Черкащанам, які мають намір стати кандидатом в депутати або очолити населений пункт, потрібно буде продавати заяви про відсутність аліментного боргу понад 6 місяців.

В Управління державної виконавчої служби в Черкаській області розповіли про результати роботи після ухвалення Закону №7277 #ЧухихДетейНеБуває. Загалом із початку року було стягнуто 55 млн грн, з яких 26, млн саме завдяки дії вищезгаданого закону. Тоді як у 2017-му стягли 53,3 млн грн. До так званої #ДошкиГаньби ввійшло більше 8 тисяч жителів області.

ЧИТАЙТЕ: Пологи без страждань. Черкаська доула розповіла про трендову професію та підтримку породіль

Вона 10 років працювала фінансистом у міжнародній аудиторській компанії, мала достойну зарплату, але відчувала, що офіс та економічна сфера – це не те, чим вона хотіла б займатися усе життя. Потім було народження першого сина, згодом – другого. На престижну роботу черкащанка Тетяна Родіна так і не повернулася, однак з народженням найменшого – третього сина усвідомила, ким хоче бути. І вже понад рік досліджує питання післяпологової депресії у жінок, способів виходу з такого стану та називає себе доулою-початківцем.

37-річна жінка розповіла в інтерв’ю виданню “ІнфоМІСТ”, хто така доула, як вона прийшла в професію, про переваги пологів у супроводі досвідченої жінки та проект “Дбайливо до себе”, покликаний надавати підтримку жінкам у післяпологовій депресії.

0 коментарів

Залишити відповідь