Новація для України: в Черкасах хочуть створити перший динамічний павільйон (фото, відео)

14.08.2017, 13:10

Створення динамічного павільйону – один із проектів, поданих на «Громадський бюджет». За ідеєю авторів, у Черкасах може з’явитись перший в Україні павільйон з використанням параметричної/обчислювальної архітектури.

Його пропонують розмістити у районі біля пірсу на вулиці Козацькій. Кошторис проекту –2 млн грн..

Автори проекту хочуть реалізувати в місті ідею архітектора Дмитра Аранчія.

– Упродовж останніх років Черкаси ігнорували питання розвитку сучасних громадських просторів та арт-об’єктів, що гідно презентували б місто, – говорить у коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” автор проекту Андрій Поліщук. – Наша пропозиція є намаганням зламати тенденцію та репрезентувати Черкаси з точки зору відкритості суспільних та економічних процесів, що віддзеркалюється в чутливості конструкції павільйону до довкілля та відвідувачів.

За словами ідейника проекту, на сьогодні розміщення багатофункціональних павільйонів є світовим трендом у дизайні міського середовища. Подібні об’єкти покликані виконувати як утилітарні функції, так і естетично покращують якість міського середовища.

У таких павільйонах можна проводити фестивалі, лекторії, презентації загальноміських проектів або ж просто сховатись від спеки чи дощу. Крім того, часто вони стають об’єктами для фотозон.

Нагадаємо, серед проектів “Громадського бюджету” – встановлення трону із “Гри престолів” на Соборній площі, а також трьох сучасних велопарковок.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Чудовий проект!
    Я за те щоб проекти не були банальними… мощення плиткою, утеплення фасадів має робитися не з ініціативи містян – це те, що має бути само по собі. І ще це непогана альтернатива забудові набережної ))
    Успіху цьому проекту і перемоги!