Реклама

molli

“Ноу коментс”, – чоловіки у спортивному “незадоволені” Вельбівцем

1
Фотографуватися “мітингувальники” не захотіли

Анонсовані “батьківщинівцями” ще з вечора “тітушки Вельбівця” так і не були помічені біля Черкаської ОДА. Натомість група молодиків, “обурених призначенням Вельбівця на посаду голови обласної ради”, гуляла коридорами Будинку рад.

Пізно ввечері 23 листопада представники черкаської “Батьківщини” та близькі до них видання анонсували приїзд із Лисянки у Черкаси “ригівських тітушок” на підтримку новообраного голови обласної ради Олександра Вельбівця.

123123123
скрін-шот із “Фейсбуку”

Сьогодні сам депутат облради від “Батьківщини” Михайло Мушієк частково змінив свою думку.

– Так, уже приїхали. Але, можливо, не тітушки, а працівники Лисянської РДА. Їх вчора поставили перед фактом, що треба їхати у Черкаси, підтримувати Вельбівця, – розповідає кореспонденту “Інфоміст” батьківщинівець.

Варто зазначити, що репетиція “акції громадської непокори” відбулася вчора. Як говорять очевидці, близько 10 людей на чолі з депутатами обласної ради Михайлом Мушієком і Романом Буданцевим завітали в приймальну до голови ОДА Юрія Ткаченка, вимагаючи відставки для Вельбівця.

312131321223
Вчорашній прихід “громадськості” (фото – ZMI.ck.ua)

Сам Мушієк відхрестився від організаторства того самого походу.

– Мені чужі лаври не треба. То все громадськість, – каже Мушієк.

Також депутат наголосив, що “Батьківщина” нібито не претендує на посаду заступника голови обласної ради.

Якщо тітушок на підтримку Вельбівця в районі Будинку рад помічено не було, то чоловіків у спортивному вбранні, які активно виступали проти нового голови обласної ради, вистачало. Вони зібралися біля залу в приміщенні Аміністрації, де в цей час губернатор Юрій Ткаченко спілкувався із громадськість та деякими депутатами.

33

Кореспондент видання “Інфоміст” намагався поцікавитися в чоловіка в спортивних штанях та шапці Adidas, чому він виступає проти Олександра Вельбівця і яка загалом мета його візиту в приміщення Будинку рад.

– Ноу коментс, – англійською з легким акцентом відповідає чоловік.

2

У розмову втрутився депутат обласної ради від  “Батьківщини” Микола Авраменко, який ідентифікував загадкову постать, як… свого помічника.

Варто дадати, що автобуси з Лисянки на підтримку Олександра Вельбівця таки прибули (подробиці згодом).

Нагадаємо, в місті вже кілька днів тривають пристрасті навколо персони новопризначеного голови обласної ради Олександра Вельбівця. Опоненти закидають екс-голові Лисянської РДА членство в райосередку “Партії регіонів”, сам “порошенківець” ці заяви називає брехнею.

12278269_899746660132630_1337211044_n
Лисянський “десант”

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Наталка Нещодавні автори
Наталка
Наталка

Звісно Мушієк не причетний, тільки вся “Батьківщина” причетна на чолі з Бондаренком, напевне жаба Толика давить, що Вельбівець голова облради.

Реклама

Реклама