Нічні траси та понад півсотні учасників. У вихідні в Черкасах відбудуться завершальні змагання з ралі

14.11.2017, 17:16

У вихідні в Черкасах вдруге відбудеться етап Трофею Автомобільної Федерації України з ралі на серійних автомобілях. Змагання триватимуть 18 та 19 листопада. Це фінальний етап Трофею, на який з’їдуться близько 50 спортсменів із усієї України.

Про це під-час прес-конференції повідомив керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

– Фінішуємо ми чудовим змаганням – ралі на серійних автомобілях. Це 6-ий завершальний етап  змагань. Вже надійшло 50 заявок від учасників із усієї України. Нині цікавляться, як до нас дістатися і кияни, і дніпровці, одесити, херсонці, сумчани тощо. До нас приїдуть спортсмени високого рівня. Ми запланували цікавий захід, – говорить Яроменко.

Нагадаємо, другий етап цього ж трофею також був у березні в Черкасах.

ЧИТАЙТЕ: Шалена швидкість, круті повороти та пил з-під коліс. У Черкасах стартувало ралі на серійних авто (фоторепортаж) 

Відкриття змагань відбудеться у центрі міста, орієнтовно 14.00. Організатори обіцяють і денні, і нічні спецділянки.

– Із Черкас є вже 6 заявок на учать у фінальному етапі, – говорить керівник АК “Черкаси”. – У березні 6-7 черкащан показали хороші результати, забрали кубки в певних класах. Тому сподіваємось, що і цього разу матимемо хороші результати.

Ралі на серійних автомобілях – це схожа до класичного ралі дисципліна. Відрізняється лише тим, що участь у ній можуть брати як спортивні авто, так і серійно підготовлені.

– Трасу ми обираємо максимально безпечну, але складну в плані кермування. По території аеропорту прокладаємо дистанцію протяжністю 7 кілометрів, – додає Андрій Яроменко.

Родзинкою замагань стануть дві нічні спецділянки. Змагання на них проведуть у суботу увечері (з 19 до 21 години). Автомобілі будуть їхати тільки у світлі своїх фар.

Черкаський АК вже має плани і на наступний рік.

– Ми запланували чотири етапи по ралі на серійних автомобілях у нашому місті. Перший – у лютому, наступні у червні, серпні та середині жовтня. Ці етапи будуть включені в національну серію змагань, – додає спортсмен.

Цікаво, що два роки тому АК “Черкаси” отримав ліцензію, яка дозволяє брати участь у командних змаганнях. 2016 рік вони називають підготовчим. А от уже в цьому році показали хороші результати.

Попередньо третє місце мають на ЧУ з трекових гонок. У змаганнях з автомобільного слалому – друге. Зауважують, результати усіх змагань будуть затверджені наприкінці року. Окрім того черкаська команда цьогоріч побувала на Трофеї з ралі на серійних автомобілях та на ЧУ по автомобільному кросу. Загалом близько 20 спортсменів взяли участь у складі команди АК «Черкаси».

0 коментарів

Залишити відповідь