Незвичні 25 запитань до черкаського фотографа Ольги Степаньян (відео)

10.07.2018, 16:00
'25 запитань до Степан'ян'

Ольга Степаньян – фотограф, модель і справжня черкащанка по духу. Одна з найбільш неординарних майстрів чорно-білої фотографії Черкас і всієї України. Оля вирішила зайнятися фотографією 8 років тому, саме цей момент вважає своїм “народженням”. За цей час чотири рази брала участь у Міжнародній виставці в Мюнхені, у листопаді цього року презентуватиме там свої роботи вп’яте.

Складно назвати Олю просто фотографом. Вона – справжній фоторежисер. Кожна світлина має свій сенс, у кожній прослідковується особливий почерк майстрині. В її портфоліо переважають чорно-білі знімки, багато робіт у стилі ню. Часто фотографії нагадують кадри із сюрреалістичних фільмів.

Вже за декілька тижнів Ольга Степаньян випустить книгу, де зібрані її найкращі роботи. Найближчим часом також планує проводити персональні виставки. Чому Оля обрала ч/б? Що найбільше дратує її в людях? Ким хотіла б стати в наступному житті? І чому їй можна позаздрити? Вмикайте відео “in.ck.ua” і насолоджуйтеся товариством цієї прекрасної жінки.

Анна Петровська
Источник: http://in.ck.ua/ua/osobystosti/25-zapytan-do-stepanyan

0 коментарів

Залишити відповідь