Немалі зарплати, «PORSCHE» і готівка, – що декларують черкаські комунальники

18.06.2018, 13:00

Старожили та нові очільники черкаських комунальних підприємств оприлюднили декларації за 2017-ий рік. Хтось обзавівся новим автомобілем, інші – земельними ділянками, деякі – показали лише заробітну плату. 

Нагадаємо, раніше ми вже писали про фінансові звіти працівників Черкаської міськради, порівняли минулорічні і цьогорічні статки.

Головний комунальнике міста, очільник департаменту ЖКК Черкаської міськради Сергій Танюк в декларації за 2017-ий вказав авто, квартиру та зарплату.

Минулого року він придбав авто «TOYOTA CAMRY» 2006-го року випуску. Додамо, що попередньою власницею була теперішня керівниця КП «Придніпровська СУБ» Марія Бінусова.

Попередньо саме 27-річна  Бінусова спільно із сином Танюка Віталієм була засновником ПП “Придніпровська СУБ”. Однак у вересні минулого 2017-го року власником підприємтва став Анатолій Пацьора.

До нерухомого майна у декларації Танюк  зарахував квартиру сина та квартиру у спільній власності сина Віталія і дружини Тетяни.

Дружина Тетяна також має  корпоративні  права на ПП “СВІТ-ОІЛ”, основний вид діяльності якого – «Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів», – йдеться у Єдиному держреєстрі.

Основний дохід Танюків –  зарплата і пенсія на загальну суму 516 тис грн.

Зазначимо, що працює на підприємстві і дружина Тетяна, тож також  отримує зарплату та гонорари.

Син Віталій отримав минулоріч зарплату від ТОВ  “Гера Вест” та дохід від надання майна в оренду на суму 22 тис грн. та дохід від відчуження рухомого майна – 92 846 грн.

Керівник департаменту ЖКК у банках розмістив 449 EUR, 3768 USD і 2 696 грн.

Марія Бінусова, яка не так давно почала обіймати посаду директора КП “Придніпровська служба утримання будинків”, за 2017-ий декларує  3 люксові авто, земельні ділянки  та мільйон готівкою.

Марія – племінниця вбитого депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова, який був перед загибеллю призначений директором департаменту ЖКК.

Комунальниця декларує низку земельних ділянок, дані деяких повторюються. Як свідчить інформація із витягу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Марія має у власності більше 30 земельних ділянок.

А також комплекс нежитлових приміщень в Геронимівці, загальною площею 1 161 кв. м., житловий будинок і земельною ділянкою у Черкасах, якими володіє навпіл із Катериною Бінусовою.

До об’єктів незавершеного будівництва вказала квартиру, площею 58,9 кв.м.

Серед рухомого майна у власності Марії 3 авта: LEXUS RX 330, LEXUS LS 460 та PORSCHE CAYENNE, набутий у власність у 2017-му.

Інформація про корпоративні права в декларації відсутня. Однак джерелами доходу Марія зазначає ПАТ «Просто-страхування» – 43,5 тис грн., дохід від відчуження нерухомого майна – 43 тис грн., дохід від відчуження рухомого майна – 150 і 218 тис грн. Зазначимо, що останній Марія отримала від чинного керівника департаменту ЖКК Черкаської міськради Сергія Танюка. Нагадаємо, у декларації за 2017-ий Танюк вказав авто «TOYOTA CAMRY» 2006-го року випуску, яке і купив у Бінусової.

Готівки юна керівниця декларує  1 млн грн., минулого року ця сума на 320 тис грн. була більшою.

Також Марія має зобов’язання за договорами страхування на 39 тис грн.

Мати Марії – Катерина Бінусова  – заступниця директора департаменту соціальної політики задекларувала у 2017-му автомобіль Suzuki Grand Vitara 2007 року випуску.

Серед нерухомого майна –  половину будинку в обласному центрі, загальною  площею 163 квадратні метри та ділянку землі.

Її чоловік Костянтин Букша володіє майже 15-ма гектарами землі у Геронимівці. За минулий рік вона отримала більше 400 тис. грн зарплатні та майже 30 тис. грн пенсії.

Катерина Бінусова має 4 тисячі доларів, майже 2 тисячі євро та 90 тис. гривень готівки.

Ще один комунальник, директор КП “Соснівська служба утримання будинків” Роман Моторний у 2017-му декларує лише заробітну плату.

За основним місцем роботи він декларує 478 тис грн. Таку ж декларацію подав і в 2016-му, проте тоді зарплата складала  222 тис грн.

Оренда частини дамби та готівка у доларах, – таку декларацію оприлюднив керівник комунального підприємства «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

Серед нерухомого майна володіє квартирою в обласному центрі,  садовим будинком у Золотоніському районі, там же має земельну ділянку на 1220 кв. м. Дружина Любов Кучер також має земельну ділянку в Благодатному та частково орендує ділянку черкаської дамби у ТзОВ “Ремпобутсервіс”.

Серед рухомого майна родина має лише ГАЗ 1983 року випуску та причіп.

Подружжя декларує також корпоративні права на КСП “Прогрес”.

Заробітної плати за 2017-ий Кучер отримав 253 тис грн., 72,5 тис грн пенсії, 4 тис грн. доходу від надання майна в оренду та 10 тис процентів. Дружина ж має 19 тис грн. пенсії та 40 тис грн. процентів.

На банківських рахунках родина Кучерів розмістила 64 тис доларів та більш як 400 тис грн.

Директор комунального підприємства  «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір задекларував  у 2017-му серед нерухомості вказав житловий будинок на 50 кв м та 25 соток землі у селі Придніпровське. А також четверту частину квартири у Черкасах.

Натомість його дружина має – дві квартири в обласному центрі: на 40 та 50 кв м.

Директор комунального підприємства має у власності три автівки – ВАЗ 2108 87року,  Renault Master 2004 року та Peugeot 405, мотоцикл Іж Планета 3 і два причепи.

У 2017-му Кушнір отримав майже 700 тис. гривень заробітної плати, майже 90 тисяч гривень пенсії, 66 тисяч гривень процентів.

На рахунках у банках комунальник має – 1 мільйон 700 тисяч гривень, у дружини  Ніни – 67 тисяч грн.

Директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко за 2017-ий  декларує майже 700-тисячну зарплату.

Серед нерухомості разом із дружиною володіє будинком на майже 200 кв м, 9-ма сотками землі, двома квартирами у Черкасах, площею майже по 80 кв м кожна.

У дружини Лідії Михайлівни є дві автівки: Mitsubishi Lanser, 2006 року та Volkswagen Tiguan, 2010 року випуску.

Тоді як Сергій Овчаренко декларує моторолер «Муравєй» 1997 року та човен «Крим».

За минулий рік комунальник отримав майже 700 тис грн заробітної плати  та ще 40 тис грн процентів від банків.

Друга половинка, яка, до речі, теж працює на черкаському «Водоканалі», заробила за минулий рік 134 тис грн, ще 9 тис грн. – гонорари від комунального підприємства.

На рахунках у банках має більше 740 тисяч гривень та майже 21 тисячу доларів.

0 коментарів

Залишити відповідь