«Не справляєтеся? Працюватимуть інші», – Бондаренко в соцмережах пригрозив департаменту ЖКК

18.08.2017, 13:38

Міський голова Черкас каже, що йому набридло читати, що в Черкасах нема кому, окрім нього, прибрати вулиці та смітники.

Про це Бондаренко написав на своїй сторінці у “Фейсбуці“.

«Якщо до кінця сьогоднішнього дня місто не буде приведено до задовільного санітарного стану, а попросту кажучи, не вилизане від сміття, працювати у Черкаській міській раді ви не будете!», – написав Бондаренко.

За словами міського голови працівники департаменту отримують хорошу зарплату і повинні виконувати свої обов’язки.

«Ні мене як міського голову, ні мешканців міста як платників податків не повинно цікавити, чому ви не справляєтеся зі своїми обов’язками. Не справляєтеся? Значить, працюватимуть інші. Ті, котрі дійсно хочуть і можуть працювати для громади. Такі ж, як перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Шкіньов Олексій, який 15 серпня вже отримав догану, мають зовсім небагато часу для роздумів і виправлення ситуації», – написав він.

Також Бондаренко запросив всіх до масштабного загальноміського суботника, організованого комунальними службами нашого міста.

«На моє переконання, це і є прояв отого патріотизму, про який особливо часто згадують напередодні річниці Незалежності нашої країни».

2 коментарів

Залишити відповідь

  • Ясно,лучше ж лохов на субботник собрать,прикрываясь патриотизмом,чем свои задницы подорвать от стульев и кресел,взять метла и делать то за что вам деньги платят!Дядя Толя,не смеши людей,займись прямыми обязанностями и не в фэйсбуке а в городе,который тебе доверили…