Настя з Черкащини потребує трансплантації кісткового мозку (відео)

20.08.2015, 16:25
 У свої десять років дівчинка з Черкащини Настя Сахно вже перенесла шість курсів хіміотерапії та одну трансплантацію кісткового мозку. У дитини гостра форма мієлоїдного лейкозу.

Про це розповідає “Інтер”.

На малечу чекає вирішальна операція в італійській лікарні, але в батьків Насті на неї вже немає грошей.

Палата в черкаському онкологічному диспансері вже стала для Насті другим домом. Упродовж останніх двох років вона проводить тут більше часу ніж в рідному селі на Драбівщині. Єдина її розрада – це комп’ютер і дитячий майданчик перед корпусом лікарні. Та попри важку хворобу, вона налаштована оптимістично. І навіть складає плани на наступне літо.

“Як була здорова я часто їздила на роликах. Наступне літо я хочу провести вдома в кругу родини. За сестричкою сумую, за домашніми тваринками”, – говорить Настя Сахно, пацієнтка черкаського онкодиспансеру.

У дитини гострий мієлоїдний лейкоз. Увесь цей час мама постійно поруч із Настею. Заради доньки Світлана покинула роботу. Настя вже перенесла шість курсів хіміотерапії та одну трансплантацію власних клітин кісткового мозку. Після того – ніби почала одужувати.

“Після трансплантації в Охмадиті ми були 4 місяці вдома. Ці 4 місяці ми звикали до нормального життя знову , намагалися повернутися до нормального життя, після лікарні , після такої це незвично все”, – говорить Світлана Сахно, мати Насті .

Та дива не сталось. Настя знов опинилась у лікарні, у неї почався рецидив хвороби.

“Вона отримала два курси високодозової хіміотерапії і потребує подальшої генотрансплантаціїї, яка не проводиться нажаль в Україні. Час, вже треба це вже треба і необхідно це все робити”, – говорить Ганна Самохвал, дитячий онкогематолог.

Пересадку кісткового мозку Насті робитимуть в Італії. Для цього вже шукають донора. Але дуже бракує грошей. Після двох важких років лікування у батьків дівчинки нічого не залишилось.

“Ве готово, для того щоб їхати – грошей не хватає. – Багато треба? – Сума досить велика там 125 тисяч євро. 5 тисяч ми зразу вперед відправили, на лікування, коли відправляли кров на аналізи”, – розповідають батьки.

Відлік часу для Насті зараз іде навіть не на дні. Операцію заплановано за два тижні. Якщо її проведуть вчасно, малеча отримає шанс на життя.

ПриватБанк :

Рахунок одержувача : 29244825509100

МФО 305299

Код ЄДРПО одержувача 14360570

Код ЄДРПО банку 14360570

Рахунок для поповнення картки Приват Банк 5168742022672566 Сахно Світлана Вікторівна – мама Насті

Телефон мами – 0678416696

0 коментарів

Залишити відповідь