Нарколог може стати радником Бондаренка

29.08.2017, 13:52

28 серпня на порталі НАЗК була розміщена декларація кандидата на посаду радника міського голови Черкас Мельника Геннадія Григоровича.

Відповідно до документу, протягом останнього року Геннадій Григорович працював по сумісництву в обласному наркодиспансері, першій та третій міській лікарні, а також ряді приватних організацій.

На одному із сайтів з пошуку роботи розміщене свіже резюме 60-річного Геннадія Григоровича. Ще тиждень тому Мельник підшуковував роботу «лікаря-нарколога» з можливістю переїзду до Києва та зарплатнею в 20 тис. грн.

7 коментарів

Залишити відповідь

    • Пані Ольга, дозвольте запитати, звідки така інформація? Особисто знаєте Генадія Григоровича? Чи так, аби гавкнути?

  • Авторе, скажіть, у чому Ви вбачаєте суть сказаного? Може вважаєте, що погано бажати достойної заробітної плати? Скільки Ви самі отримуєте? Чи скільки заробили за цю нікчемну статтю? Мені за Вашу статтю соромно. Сподіваюсь, наступного разу, коли потрапите до лікарні, на Вас чекатиме така ж реакція. Знаєте, карма – зла штука.

  • І що? Нарколог це що вирок? Судячи по резюме, то людина довго працювала в державній структурі. Не розумію, а кого хотять там бачити?!

  • А-ха-ха. Що він нарадить? Для чого радники, коли є департаменти і управління зі своїми обовязками. Є два варіанти:1. Наркологу треба перед пенсією “попрацювати” на хорошій зарплаті. 2. Наркологу треба “пересидіти” як і попередньму “раднику”. Радників до…ра, а місто-суцільний смітник з розваленою інфраструктурою аля 70-ті

    • Ви не праві! В 70-х такого смітника не було, та й інфраструктура на той час відповідала потребам. А радники… Чим більше радників, тим меньше відповідальності, – нема крайнього. Взагалі одне бажання – щоб бондаренко куди небудь завіявся. Такого жадібного, неосвіченого, некультурного, брехливого мера в Черкасах ще не було. А то як цього літа стан міста коментували москвичі, – то взазалі жах.

    • Враховуючи відсоток хронічни алкоголіків і наркоманів в місті і серед керівників -тільки нарколога!Генадій проблему знає !!!!