Реклама

molli

Нардеп у дивний спосіб очолив обласну федерацію футболу

0IMG_3257
фото – “Черкаський спорт”

Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Владислав Голуб дещо несподівано був обраний новим головою федерації футболу Черкаської області. Сам процес виборів залишив доволі неприємний осад.

Як повідомляє видання “Черкаський спорт“, за нардепа, якого більшість делегатів не бачили в живу, проголосувало 34 учасники звітно-виборчої конференції ФФЧО. Таким чином Голуб випередив свого єдиного опонента Юрія Гончаров.

Самому ж процесу голосування передувало несподіване зняття з перегонів фаворита, нинішнього голови – Володимира Фощія, якого в підсумку обрали першим заступником.

Відзачимо, що деякі з присутніх на виборчій конференції зізналися про серйозний адміністративний тиск напередодні виборів на місцях.

– У мене є одне питання, навіть інформація. Перед виїздом на цю конференцію зі мною зустрічався голова райдержадміністрації, прямо говорив, що треба підтримати Голуба, я відмовився…. У мене своя позиція, можливо й по іншому я б ще якось розглядав цю кандидатуру, але після цього не можу собі такого дозволити. Можливо я вже завтра і не працюватиму, але совість у мене чиста», –  зауважив на конференції представник Маньківщини Олег Филипчак.

-Я взагалі військовий, – каже Ігор Джулинський із Звенигородки, – і мене так просто не візьмеш, я теж прекрасно відчував весь цей тиск і побажання за кого треба голосувати, причому прямим текстом. Від цього бридко, я за футбол і всі ви говорите красиві речі, але не так робляться справи.

Здивували організатори цього дня і закритістю свого заходу. На зустріч не пускали не лише журналістів, а й інших футбольних людей. По залу бігав функціонер ФФЧО Володимир Пилипенко і погрожуючи працівниками СБУ та намагався виштовхати небажаних гостей.

 – Прикро, що якість там «функціонери» заважають потрапити до зали. Хто такий Пилипенко і що він робить у черкаському футболі? Хто дав повноваження? – говорить Володимир Теліженко, тренер ФК «Шевченків Край».

Додамо, що раніше також ходили чутки, що на посаду претендуватиме генеральний директор “Черкаського Дніпра” Володимир Лашкул, що йтиме на вибори в облраду по списку БПП. Сам же Лашкул ці чутки і спростував.

За матеріалами видання “Черкаський спорт”

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама