Найбільший палац культури Черкас лишили без світла через борги

11.05.2017, 11:21

Черкаський палац культури “Дружба народів” відключили від мереж електропостачання. Усе сталося учора, близько 13.00, після акції працівників ПАТ “Черкасиобленерго” на площі Богдана Хмельницького.

Фото Вадима Комарова

Про це у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” повідомила керівник народного художнього колективу сучасної хореографії “Вікторія” багатопрофільного молодіжного центру Черкас Вікторія Сухенко. 

– Світло вимкнули о 13.00, коли мої діти і працівники ПК готували сцену. О 16.00 ми прийшли на репитицію, але світло так і не з’явилось. Зараз діти працюють у “Дружбі народів”. Треба подякувати адміністрації за те, що зараз роблять усе можливе, щоб наш захід сьогодні увечері відбувся, – говорить керівник колективу.

Нині вони користуються струмом, який виробляють генератори.

– 90 дітей і їхні батьки рік працювали над тим, щоб  порадувати черкащан та гостей міста. Ми створили шоу на дуже високому рівні і буде шкода, якщо щось зірветься. Але ми відпрацюємо, все буде. Нам труднощі ніколи не завадять, – говорить Вікторія Сухенко.

Як повідомили у “Черкасиобленерго” vikka.ua, енергетики попереджували керівництво Палацу культури офіційним листом про відключення світла через борг. Наразі ПАТ “Азот” – найбільший боржник за спожиту електроенергію у місті.

0 коментарів

Залишити відповідь