Найбільше керівників у районних виборчих комісіях у «Солідарності»

20.09.2017, 11:11

Районні виборчі комісії тих районів Черкаської області, у котрих пройдуть перші вибори в об’єднаних громадах сформували 12 сільських і 2 міських територіальних виборчих комісії.

Про це повідомляється на сторінці “Опори” у “Фейсбуці“.

Найбільше серед членів новостворених комісій представників місцевих осередків партій Блок Петра Порошенка “Солідарність” та Радикальної партії Олега Ляшка – по 40.
34 своїх представників у комісіях має ВО “Батьківщина”.
28 – Народний Фронт.
21 – Об’єднання “Самопоміч”
8 – Опозиційний блок.
По сім своїх представників у комісіях мають Аграрна партія України та ВО “Черкащани”. Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» має 5 своїх представників у комісіях.
По три представника мають партія “Відродження”, УКРОП, партія “Україна Славетна” та партія “Нова політика”. Партія “Справедливість” має двох представників у комісіях. ВО “Свобода” та “Порлітична партія “Патріот” по одному.

Найбільше – 12 – керівних посад у комісіях дісталось представникам Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.
За представниками ВО “Батьківщина” 10 керівних посад. Радикальна партія Олега Ляшка та Аграрна партія України мають по 5 керівних посад у комісіях.

Чотири з новостворених виборчих комісії, а саме Ліплявська сільська, Кам’янська міська, Паланська сільська та Степанківська сільська виборчі комісії утворені у максимальному складі (18 осіб), а дві – Бузівська сільська і Зорівська сільська виборчі комісії, утворені в мінімальному складі (9 осіб).

Відтак при утворенні сільських і міських комісій лиш три районні комісії вдавалися до процедури жеребкування
(процедуру проводять у тому випадку, якщо кількість подань переважає кількість вакантних місць у комісіях).

Нині новостворені комісії працюють над формуванням виборчих округів. Ця процедура має завершитись 20-го вересня.

0 коментарів

Залишити відповідь