Надзвичайники розповіли про результати перевірок на місці отруєння школярів

11.05.2018, 13:15

У ДСНС в Черкаській області оприлюднили останню інформацію щодо дій спеціалізованих лабораторій на місці отруєння дітей у Черкаській ЗОШ №8.

Як пишу у своєму «Фейсбуці» речник служби Костянтин Проценко, наразі у Черкаській обласній дитячій лікарні перебувають 55 учнів. У відділенні інтенсивної терапії немає жодного потерпілого, стан усіх дітей оцінюється як задовільний.

«Загальні симптоми захворювання із яким до лікувального закладу поступили діти та дорослі: нудота, запаморочення, головний біль.

Крім дітей, із аналогічними симптомами до Черкаської обласної лікарні госпіталізовано 4 дорослих (троє вчителів і одна технічний працівник)», – пише  Проценко.

Фахівці хіміко-радіологічної лабораторії АРЗ СП Управління ДСНС України у Черкаській області на території школи провели заміри повітря та ґрунту, на вміст небезпечних хімічних речовин. Перевищень вмісту хімічних речовин понад гранично – допустимої концентрації не виявлено (аміак – 0 мг/м3; хлор – 0 мг/м3, сірководень – 0 мг/м3, горючі гази – 0 мг/м3). Рівень кисню в повітрі – 20,9% (при нормі – від 19 до 23%).

Лабораторією Держпродспоживслужби м. Черкаси взято проби повітря, води з системи централізованого водопостачання школи та бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин. За результатами досліджень атмосферного повітря на вміст фенолу, формальдегіду, сірководню, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, аміаку перевищень гранично допустимих максимально разових концентрацій не виявлено.

В учбових класах та виробничих приміщеннях школи проведені виміри потужності гамма-випромінювання та бета-забруднення поверхонь, перевищення нормативних рівнів не виявлено. Лабораторні дослідження за іншими показниками продовжується.

Промисловою лабораторією ПАТ «Азот» проведена перевірка на вміст окислів азоту та вуглецю, а також аміаку. Перевищень понад ГДК не виявлено.

Підрозділом Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби проведена хімічна розвідка приміщень та прилеглої території ЗОШ №8 на вміст бойових отруйних речовин та хімічно-небезпечних речовин.

За результатами обстеження перевищень граничних рівнів не виявлено.

1 коментарів

Залишити відповідь