На виконкомі не поділили 40 мільйонів

07.08.2015, 12:23

11854062_1693316037571007_305169947_n

Виконком не підтримав пропозицію міського голови Сергія Одарича про додаткове виділення 40 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг у місті, на думку членів виконкому, пропозиції є незбалансованою.

Одарич оперативно відреагував на рішення та опублікував на Facebook наступне:

“Щойно на виконкомі Олександр Радуцький з Юрієм Гончаровим і Тарасом Хвилем заблокували виділення коштів на капітальний ремонт доріг, зокрема, на завершення вулиць, які були зроблені 2012 року, на Молоткова тощо. “Заблокованими” виявились кошти на програму захисту населення від надзвичайних ситуацій і на програму безпеки громадян. Життя за принципом “Чим гірше, тим краще!” – написав Сергій Одарич.

Секретар міськради Олександр Радуцький заявив, що виконком не може приймати не збалансований бюджет, а пост Одарича назвав популістичним:

– Якшо бюджет буде не збалансованим – це повний крах. Ті пропозиці, які сьогодні вносив Сергій Одарич не можуть бути прийняті, бо вони безпідставні. Ми мали ПСЕР, яка вже була затверджена на сесії. Ми сьогодні дали доручення, проголосували і міський голова один був проти, щоб департаменти його ж пропозицію винесли на наступний виконком у рамках тієї суми, яка буде збалансована у розмірі 40 млн за рахунок того, що депутати прийняли реструктуризацію боргу щодо “Теплокомуненерго” і Європейського банку.

До наступного засідання виконкому департамент економіки має збалансувати пропозицію міського голови. Цікаво, що сам Одарич проголосував проти такого доручення.

 

0 коментарів

Залишити відповідь