На виконкомі бурхливо обговорюють питання збільшення тарифу на проїзд

13.02.2018, 12:28

На виконкомі розкритикували ідею щодо підняття вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень. Члени комітету засумнівалися в достовірності даних, наданих підприємцями, та розкритикували якість надання послуг.

Про це повідомляє кореспондент сайту “ІнфоМІСТ”.

Директор департаменту економіки Ірина Удод пояснила, що акт пройшов регуляторну процедуру. Пропонується в становити тариф у розмірі 5 гривень. Вона додала, що вартість коригується на відсоток росту зарплати та вартість пального.

Член виконкому Ігор Зайчук повідомив, що, готуючись до виконкому, проаналізував публікації в ЗМІ та дописи черкасців щодо послуг перевізників.

– Про яке підняття ми можемо говорити, коли послуги надаються неякісно? Можливо, спочатку треба подбати про комфорт, – пояснив він.

Заступник мера Ігор Волошин запропонував порівняти вартість проїзду з іншими обласними центрами.

– У більшості міст, близьких по населенню до Черкас, вартість – 4 гривні, – повідомив він.

Натомість інший заступник Юрій Ботнар зазначив, що мерія не може проконтролювати кількість пасажирів, які перевозиться. Він заявив, що підтримує здорожчання, лише коли якість послуг зросте.

4 коментарів

Залишити відповідь

    • А ще, треба збільшити кількість тролейбусів і урізноманітнити їхні маршрути, тоді перевізники попустяться

  • Якість послуг жахлива!!! Кондуктора мають такий вираз обличчя всім своїм іством показуя що я їм ще винен за те ще в них іду!!! Ні посмішку ні дякую не видавиш!!! Брудні в брудній одежі і взагалі жах.
    Водії дозволяють собі минути деякі зупинкі. На питання чого не зупинились? Відповідь до крику проста: завчасно попереджують що виходять….
    Хамлять навіть не подумавши що на зупинці треба ВСТАТИ та відчинити двері в не залежності від того е люди чи нема. А не кричать Виходять??!!