На Соборній площі прощаються із черкаським героєм (фото)

04.11.2017, 12:47

У ці хвилини на Соборній площі Черкас триває церемонія прощання із загиблим бійцем батальйону “Донбас” Сергієм Сиротенком.

На площі зібралися кілька сотень черкащан: рідні та друзі загиблого, представники влади і просто небайдужі черкащани. Зокрема, на прощання прибув нардеп, екс-командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко. Через трагедію сьогодні в Черкасах оголосили день жалоби.

Сергій Сиротенко пішов із життя 1 листопада. Життя військово обірвалося близько 11:30 години в районі Мар’їнки (Донеччина) під час виконання бойового завдання. Сергій Сиротенко не дожив двох місяців до свого сорокаріччя. Без батька залишилось троє дітей.

Чоловік пішов воювати добровольцем у батальйон “Донбас” улітку 2014 року. Там обіймав посади заступника командира роти з роботи з особовим складом, командира роти та заступника командира батальйону.

Прощання з АТОвцем розпочалося із молебені.

– Є творець, і ми знаємо, що є життя, яке краще за земне. Цього кращого життя ми просимо сьогодні й для Сергія. Де немає смутку, болю і зітхання, війни і лукавства. Ми б сьогодні мали співати “Многії літа”, тому що вік загиблого молодий. Але смерть не обирає і не запитує, а особливо той ворог, який приносить стільки болю в наш дім. Сергію, дякуємо тобі за твою жертовність і мужність, – зазначив представник УПЦ КП отець Віталій.

Взяв слово також перший заступник голови обласної адміністрації Віталій Коваль.

– Чорна птаха скорботи знову війнула крилом на Черкащину. Століттями українська нація виборює своє право жити на своїй Богом даній землі. Вже понад три роки триває ця війна. І лише прикордонники та добровольці через розгубленість військово керівництва стали на записи нашої держави. Одним з перших пішов на фронт і Сергій, і всі ці роки він був прикладом для солдат, боронив наше право жити на цій землі. Понад 150 кращих синів втратила наша Черкащина за волю і незалежність України, не забувайте про них, – зазначив Коваль.

За його словами, Сиротенка посмертно нагороджено відзнакою “За гідність Черкащини”.

Виступив і Семен Семенченко:

– Серьога, позивний “Третій” був для всіх не лише бойовим товаришем, а й справжнім офіцером і громадянином. Перед Богом смерті нема, всі ми ще зустрінемось.

1 коментарів

Залишити відповідь