На сесії облради блокували трибуну через земельні питання

27.06.2018, 14:16

На сесію обласної ради прийшли учасники АТО, активісти, представники фермерських господарств, аби озвучити вимоги щодо звільнення керівника обласного управління Держгеокадастру Ольги Залоги та висловили незадоволення роботою структури.

А також включити до складу комісії щодо перевірки діяльності керівництва Держгеокадастру в Черкаській області представників громадськості, а саме членів Спілки учасників АТО та фермерів.

Окрім цього, “блокувальники трибуни” вимагали негайно заслухати проміжний звіт комісії щодо перевірки діяльності керівництва Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Серед вимог мітингувальників було і заслухання звіту голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка щодо стану виконання рішення облради №21-1/VII від 2 березня 2018 року (щодо внесення  змін до Земельного кодексу України в частині повернення повноважень органів місцевого самоврядування розпоряджатися землями державної власності за межами населених пунктів, – ред.)

– Ще три роки тому я ініціював і обласна рада підтримала звернення до Верховної Ради України щодо повернення органам місцевого самоврядування права розпоряджатися землями сільгосппризначення, що поза межами населених пунктів. Свою позицію ми озвучували і на рівні Кабміну. Що вже маємо: Уряд ухвалив рішення щодо передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності до комунальної власності об’єднаних територіальних громад. Обласний Держгеокадастр уже передав землі 14-тьом ОТГ Черкащини. І я переконаний: протестами, політичними заявами чи в будь-який інший спосіб ми системно не змінимо ситуацію. Натомість дієвий спосіб: не зволікати з об’єднанням громад. І тоді земельні питання цілком можна вирішувати на місцях, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Додамо, що депутати обласної ради підтримали вимоги мітингуючих та відповідне звернення, яке адресували до вищого керівництва країни.

0 коментарів

Залишити відповідь