Реклама

molli

На сесії облради – бійка (відео)

депи

Сьогодні продовжилося пленарне засідання сесії обласної ради, в якому було оголошено перерву минулого тижня.

Засідання почалося зі звіту в. о. директора готелю “Дніпро” Бориса Лєбєдцова.

Після того, як Лєбєдцов почав зачитувати звіт російською мовою, він нарвався на критику депутатів від ВО “Свобода”. Вони вимагали, щоб він говорив українською.

Після слів про те, що російською йому спілкуватися зручніше, до нього підбіг голова фракції свободівців в облраді Юрій Ботнар. Почалася штовханина, яка переросла в бійку.

Сутичку між Лєбєдцовим і Ботнаром розняли присутні правоохоронці та депутати.


9
Коментарі

avatar
6 Теми коментарів
3 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
2 Коментарі автора
NeoAvatarOlehБогданДмитро Нещодавні автори
Анонім
Анонім

кпккп

Богдан
Богдан

Стидоба русини-українці, вже москаль вами поганяє а жид управляє! Молалісти, пам’ятаю як ваші батьки колаборанти бігли до москаля у окупанта в комсомол колгоспи влаштовували вам а потім самих себе їли!” Нічого вас життя не навчило! Є Конституція, є закони України, є нарешті українська держава, скільки вас свинопасів вирізала московська орда, і нині угро-фіни господарюють на півдні України, зі зброєю та на вижкому озроєнню нищать цвіт української нації бо я там на передовій дітей ось цих емігрантів та колонізаторів не бачив, Авакових; Порошенків; Ахметовіх, Червоненків, Рабінорвичів, Гройсманів та інших зайд! Колись руська ишляхта мала привілеї в державі Українській першим встати на… читати далі >

Дмитро
Дмитро

Підтримую по суті, але можна дискутувати по формі : )

Аскольд
Аскольд

Все правильно вчини Ботнар.

Віталій
Віталій

та в нас навіть по закону ківалова-колісніченка російська не є регіональною мовою… Тому в державних органах України в нашій області – мова має бути українська.
А на рахунок молодості Ботнара, так Наполеон в його віці генералом був, а Аркадій Гайдар взагалі в 17 років батальйоном командував.

А взагалі-то, Ботнар – нормальна адекватна людина, явно Лєбєдцов схамив йому…

Олена
Олена

Завіряю вас, що ніколи “нормальна адекватна людина” не прийме стійку боксера (дивіться відео) та не буде махати кулаками! НІ – КО – ЛИ! Щодо порівняння Ботнара з Наполеоном та Гайдаром – “далеко куцому до зайця”! Якщо ви хотіли трохи підвести на п”єдестал Ботнара – то хоча б перерахували його здобутки для нашого міста, а не згадували досягнення Наполеона та Гайдара у юному віці! Ви б ще про полководця Жукова згадали!))

Олена
Олена

Бачите, який поганий приклад показав колись депутат ВР Парасюк – на сесіях можна вчиняти бійку – руками, ногами…От не сподобалось юному Ботнару, що людина виступає російською – і вперед! Дивно, що Парасюк досі не бився з Бойко (“Опозиційний блок”), він завжди виступає російською. Де закон, не дозволяючий виступати російською? На якій підставі оце “чудо”- Ботнар махає кулаками? Хіба це не стаття “Хуліганство”? Замість бійки нехай займуться справами, хоч на англійській, – медициною, ремонтами, МАФами, аби результат народ побачив.

Oleh
Oleh

Ні, “негарна” олена, тільки через таких “патріотів” задолизів як олена стаються такі ситуації, коли в УКРАЇНІ треба боротися за право говорити і слухати доповідь в державній установі,державною мовою!!!
І тільки через таких продажних гнид як олена, таке стається в УКРАЇНІ!!!
І ПРИХОДИТЬСЯ БИТИ гнид і запроданців!!!
А тридцять дерев’яних мідяків козломордії вилізуть всі продажним, гнидам українським, боком!!!

Neo
Neo

Якраз Бойко завжди виступає українською, навіть коли п’яним виходив до мікрофону. Або ви його з кимось плутаєте, або взагалі не маєте жодного уявлення про що пишете, а отже є звичайним замовним тролем.

Реклама

Реклама