На нараді в Черкаській ОДА звітували про готовність області до зими

28.11.2016, 11:45

шевчук

На Черкащині створені 24 мобільні групи реагування в кожному районі та місті обласного значення. Про це проінформував на координаційній нараді в Черкаській ОДА заступник начальника управління цивільного захисту Микола Шевчук.

До складу мобільних груп залучили пожежно-рятувальні підрозділи управління ДСНС, службу охорони громадського порядку, медичну службу, електропостачання, тепло-, водо- та газопостачання, службу автомобільних доріг.

Загальна чисельність техніки – 341 одиниця, особового складу – 772 особи.

Із 10 по 20 листопада управління цивільного захисту здійснило перевірку підготовки цих груп.

Для обслуговування доріг області в осінньо-зимовий період підготували 243 одиниці техніки, в тому числі 110 одиниць снігоочисної техніки, заготовлено 40,6  тис тон посипкового матеріалу.

Окрім цього створений резерв паливно-мастильних матеріалів: 36 тонн дизельного пального та 31 тонну бензину.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на електромережах області ПАТ “Черкасиобленерго” створило 122 аварійно-ремонтних бригади та 27 аварійно-відновлювальних бригад.

Для ліквідації наслідків НС може бути задіяно 25 одиниць інженерної техніки, 20 одиниць спеціальної, 80 автопідйомної та 8 тягачів. Готові до використання за призначенням 46 пересувних електростанцій.

Для забезпечення теплопостачання на ПАТ “Черкасигаз” створено 20 аварійно-диспетчерських служб, підготовлено 23 одиниці спеціальних автомобілів,.

На території області обладнали 160 пунктів обігріву.

За словами Шевчука, станом на 26 листопада у Городищенському районному територіальному медичному об’єднанні та Черкаській центральній районні й лікарні відсутнє автоматичне включення резерву.

Запевнив у готовності до роботи і Черкаський облавтодор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорожні господарства Черкащини готуються до зими

У свою чергу голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зауважив, що, враховуючи досвід минулого року та дорожні колапси, обіцянкам облавтодору довіряти не варто. Зокрема, Золотоніський район, як і минулоріч, буде змушений для очищення зимових доріг від снігу залучати сільськогосподарську техніку.

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль також зауважив, що на Маньківщині резервів пального, який є в навності, не вистачить. Там передбачено лише 200 літрів дизпалива та 200 літрів бензину. Окрім цього є 500 тонн протиожеледної суміші.

Юрій Ткаченко дав завдання перевірити, чи дійсно всі райони готові до зими. Разом із тим додав, що варто оновити і снігоприбиральну техніку, однак райони спрямовуватимуть на неї кошти тільки тоді, коли буде довіра до облавтодору.

Ткаченко також доручив Службі автомобільних доріг підготувати аналітичну довідку та публічно прозвітувати про дороги, які не були прийняті від облавтодору.

Як приклад навів дорогу Софіївка-Бубнівська Слобідка, яка перебуває в незадовільному стані, хоча нещодавно її ремонтували.

– Куди ж ідуть гроші? — обурився Ткаченко.

0 коментарів

Залишити відповідь