На дорозі, в яку за два роки закопали 25 мільйонів, утворилася велика яма (фото)

12.03.2018, 14:50

На дорозі по вулиці Благовісній між вул. Франка та Університетською утворилася велика яма. Подібна новина навряд би кого дивувала, якби не той факт, що протягом 2016-2017 років відрізок цієї дороги реконструювали за 25 мільйонів бюджетних гривень, а підрядник надав гарантію на експлуатацію на 12 років.

Фото нашому виданню надала журналістка Анна Васільєва.

Фото надала Анна Васільєва

За розповідями черкащан, яма на цій ділянці утворилася більше 2 тижнів тому. При цьому ремонті роботи на цій ділянці за договором завершилися лише півроку тому, влітку 2017-го року. Сьогодні її засипали осколом.

Тендер на реконструкцію ділянки вулиці Благовісної від вул.. Грушевського до вул. Можайського відбувся в травні 2016 року.

Комітетом була відхилена пропозиція майбутнього «героя бульвару Шевченка» «Укрєвробуд-2013» через невідповідність кваліфікаційним критеріям.

За результатами аукціону була акцептована пропозиція горезвісного товариства «МЕШ Інвест», прописаного в Калуші, проте з невідомих причин фірма відмовилася від підписання договору. Через 10 днів, 24 червня, з’явилося повідомлення про акцепт пропозиції ТОВ «Главшляхбуд», дорожчої на півмільйона.

5 липня департаментом економіки укладено договір із ТОВ «Главшляхбуд» на 17,81 млн грн. Роботи мали бути виконані до кінця червня 2017 року.

Згідно з договором, підрядник  дає гарантію на експлуатацію об’єкту терміном на 12 років.

Фото надала Анна Васільєва

6 грудня 2016 року з товариством по переговорній процедурі укладено угоду на додаткові роботи по вулиці на 7,23 млн грн. Левова частина коштів (7,16 млн) повинні впасти на рахунки підрядника до кінця 2016 року.

Окрім реконструкції Благовісної, ТОВ «Главшляхбуд» у Черкасах також працював або досі працює на «багатомільйонних» вулицях Чорновола (28,4 млн грн), Сумгаїтській (56,5 млн грн) та Смілянській (37,4 млн грн). По кожному з об’єктів з товариством укладалися додаткові угоди.

Про діяння цієї фірми «Інфоміст» писав неодноразово. Також висвітлювали «якісний» ремонт від підрядника й інші місцеві ЗМІ.

Згідно з інформацією texty.org, за майже два роки ТОВ «Главшляхбуд» виграв тендерів на майже 350 мільйонів гривень, у тому числі 143 млн грн. від департаменту економіки та розвитку ЧМР.

Після вкрай успішного 2016-го року, у 2017 товариство тендерів у Черкасах не вигравало.

Нагадаємо, «Главшляхбуд» має статутний капітал в 1 тисячу гривень. Товариство записане на жителя Корсунь-Шевченківського района Олега Шпунтенка, а його директором значиться уродженець Житомира Денис Орлінський.

Сьогодні яму засипали осклом (фото – Андрія Кучі)
0 коментарів

Залишити відповідь