На День міста Черкаси поринуть у світ легенд

14.09.2017, 11:00

Легенди міста на ЧЕ”  стартують вже цієї суботи на площі Богдана Хмельницького, коли учасники велоквесту отримають свої завдання і помандрують за маршрутом.

Усі охочі взяти участь у пішохідному квесті мають змогу зробити це до 13:30. На виконання доведеться витратити близько години, тож приходьте у будь-який час, отримуйте завдання – і вперед!

Об 11:00 на площі встановлюватимуть рекорд з перетягування тролейбуса і ми на деякий час передамо естафету святкувань їм. Але вже за годину, з 12:00 до 14:30, на вас чекають чарівні звуки гітари та саксофону під час виступів Олексія Хуторного та Володимир Шуляка. О 15:00 завершуємо квести та підраховуємо результати.

До всього, протягом усього заходу, з 10:00 до 16:00, буде діяти книжковий ярмароквід Книжкового маестро з останніми новинками від провідних українських видавництв до Львівського форуму видавців.

Приходьте родинами та великими компаніями, пізнавайте місто та його історію, розважайтеся та вітайте Черкаси зі святом – хай цей день буде незабутнім!

0 коментарів

Залишити відповідь