На день міста черкащанам обіцяють показати те, чого вони «ніколи не бачили»

30.08.2016, 10:40

yak-cherkasy-svyatkuvatymut-den-mista-programa.12

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету директор департаменту організаційного забезпечення ЧМР Лілія Маліщук анонсувала кілька заходів, запланованих до відзначення Дня міста.

За словами пані Маліщук, в місті ще ніколи не планувалася така кількість заходів з нагоди дня народження Черкас. Уже зараз таких передбачено 63.

– Є проекти, які вперше в Черкасах будуть показані. Є запит на інтелектуальні заходи. тому ми готуємо велику конференцію за участю найвідоміших наших краєзнавців, які розкажуть про історію міста Черкаси. Краєзнавці уже запропонували нам карти Черкащини ще часів козацтва, – розповідає чиновниця.

Маліщук інформує, що, починаючи з 15 вересня, на площі біля драмтеатру планується влаштувати кіносеанс під відкритим небом.

– Включено проект “Міфи і легенди Черкащини і України”. Це 25 фільмів, які ми хочемо показати на площі Шевченка. Звичайно, можна було в кінотеатрі більш камерно показати, але це менше людей побачать.  Тому хочемо показувати у четвер, п’ятницю і суботу, починаючи з 15 вересня. Поставимо стільці, залучимо великі верстви населення, – розказує Маліщук.

За словами чиновниці однією з родзинок святкування повинне стати танцювальне шоу Максима Оробця.

– Це оригінальне поєднання танців, світла і музики. Цікавий проект Оробця, такого Черкаси ще ніколи не бачили.

Також Маліщук анонсувала святкове відкриття відремонтованого міського РАГСу, де в цей день будуть розписані декілька пар. Свідоцтва про одруження і подарунки їм вручить міський голова Анатолій Бондаренко.

2 коментарів

Залишити відповідь

  • А багато черкащан так і не побачать того, що ще ніколи не бачили. Тому що вони не увійдуть до “великих вервств населення”.
    Бо вже 10го вересня отримають нові рахунки за комуналку.