На чигиринського АТОвця відкрили кримінальне провадження за ухилення від мобілізації (відео)

19.09.2015, 9:15
шгеннге
Скріншот з відео

Двадцятирічний чигиринець вирішив піти в добровольчий батальйон, щоб не призиватися на строкову службу. Але, поки він знаходиться у зоні АТО, вдома на нього відкрито кримінальне провадження за ухилення від призову. Про це пише “Ремарка” із посилання на “Громадське”.

– До мене неодноразово приходила повістка на строкову службу. Але на строкову службу я взагалі… У мене багато знайомих відслужило строковиками, не навчилися нічого, просто втратили свій час. Взагалі їм вона була не потрібна. Я вирішив що якщо вже служити, то служити на передовій Батьківщині і захищати її, – каже Костянтин, позивний «Гайдамака».

– Одного чудового дня до мене телефонує мій товариш. Каже, мовляв, Костя, про тебе написали в газеті. Я у списку тих, кого розшукує військомат, – каже хлопець.

Вже тоді хлопець знав що поїде на передову. Нині він перебуває на самих підступах до Донецька.

– Закінчиться війна. Не знаю що мені за це буде, що я з цим буду робити. Але, гадаю, буде справедливо, якщо це кримінальне провадження просто закриють, оскільки я захрищаю свою країну, – відзначає «Гайдамака».

До всього “Гайдамака” ще й свободівець. Відтак його черкаські партійні соратники називають цей випадок переслідуванням за політичні переконання. Про це зокрема написав Ярослав Нищик у “Фейсбуці”.

нгаена

1 коментарів

Залишити відповідь