На черкаського службовця чекає штраф за неподання декларації

27.02.2018, 11:23

Посадовій особі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, яка не подала річну декларацію, повідомлено про підозру, – інформує прес-служба Черкаської місцевої прокуратури. 

“Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом умисного неподання суб’єктом декларування відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що посадова особа Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в установленому порядку умисно не подав річну декларацію за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції”, – йдеться в повідомленні.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

1 коментарів

Залишити відповідь