На Черкащині зникне Ленінське село

17.09.2015, 11:28

2C4FE91D-7558-4B29-9FE1-C605B00142B9_w640_r1_s_cx0_cy12_cw0

Депутати облради підтримали рішення Драбівської районної ради та Ленінської сільської ради Драбівського району про перейменування села Ленінське на Богданівка та селища Радгоспне на Квітневе Драбівського району.

За відповідне рішення проголосували 55 депутатів.

Тож тепер до Верховної Ради України надішлють подання щодо перейменування села Ленінське та селища Радгоспне Драбівського району:

Відповідно до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, рекомендацій Українського інституту національної пам’яті село Ленінське та селище Радгоспне Драбівського району підлягають перейменуванню, оскільки у своїй назві мають заборонену символіку та відображають існуючу в радянські часи тенденцію до найменувань та перейменувань населених пунктів України у назви з ідеологічним забарвленням.

Рішення щодо перейменування села Ленінське на Богданівка, селища Радгоспне на Квітневе прийнято територіальними громадами населених пунктів 12.08.2015, розглянуто і підтримано Ленінською сільською (рішення від 13.08.2015 №47-2/VI), Драбівською районною (рішення від 20.08.2015 №51-2/ VI) радами Драбівського району та Черкаською обласною радою.

Черкаська обласна рада звертається до Верховної Ради України щодо перейменування села Ленінське на Богданівка та селища Радгоспне на Квітневе Драбівського району, що обумовлено забороною публічного використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, в тому числі в назвах населених пунктів.

 

2 коментарів

Залишити відповідь

  • Я вважаю, що все роблять відповідно до закону правильно…. а ще треба зруйнувати школи, дитячі садочки, лікарні, які побудували комуністи…та й будинки, де отримували квартири безкоштовно також, їх же будували комуняки….. от зараз все добре: ні вчитель, ні вихователь, ні лікар з невеликої лікарні не в змозі придбати житло, так і живуть на винайманих квартирах, витрачаючи той мізер, що зветься зарплатою бюджетника………