На Черкащині закінчилися призовники?

27.07.2015, 13:10
157396
Фото: 112.ua

За період п’ятої хвилі часткової мобілізації Черкащина до війська має відправити понад дві тисячі чоловіків. Але більшість районів до плану не дотягують по 75%. Хоча рівно тиждень тому обласний очільник Юрій Ткаченко дав доручення виконати план на 50% за три доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через дві доби мобілізаційний план має бути виконаний на 50%, – Ткаченко

– Із завданням впоралися лише 3 районні комісаріати, – доповідає обласний військовий комісар Євгеній Курбет. – Вони обслуговують 5 районів: Золотонісько-Драбівський, Смілянсько-Кам’янський і Чорнобаївський. Близькі до виконання: Жашківсько-Маньківський і Чигоринський. Решта – завдання не виконали. Тому завдання на цей тиждень мають 75 % від мобілізаційного плану.

Для покращеня реалізації завдань Євгеній Курбет виніс кілька пропозицій. Цього тижня в місті Черкси лабораторні дослідження будуть проводити безпосередньо у військовому комісаріаті. Це скоротить час проведення досліджень. А правоохоронців у районах закликає оперативно ухвалювати рішення щодо притягнення до відповідальнсоті посадових осіб, які ухиляються від виконанян завдань.

– Із сьогднішнього дня починає роботу облоасна призовна комісія, яка буде переглядати рішення районних призовних комісій щодо визначення ступеня непридатності пизовників. Досвід показує, що відсоток непридатності збільшився до 80 відсотків. Тому із сьогоднішнього дня призначаємо додаткові обстеження для тих, кого визнали непридатними., – додав на завершення Євгеній Курбет.

 

2 коментарів

Залишити відповідь