На Черкащині сільради ремонтуватимуть дороги за власні кошти

16.07.2015, 14:25

aI5JWWwH

Відремонтувати дороги в населених пунктах, які є складовими автомобільних доріг державного значення, вже вирішили у Дубіївці, Вергунах, Руській Поляні, Білозір’ї, Сагунівці, Хацьках, Мошнах, Свидівку.

Про це повідомляють на сайті Черкаської РДА.

Рішенням сесій цих сільських рад кошти на ремонтні роботи виділені. Тепер чекають на співфінансування від Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

– Суми на ремонтні роботи, які заплановано провести вже в липні, по сільських радах різняться. Приміром, у Вергунах – це 99 тисяч гривень, у Сагунівці – 72 тисячі, у Руській Поляні – 36 тисяч гривень, – повідомляє начальник філії “Черкаський райавтодор” Віктор Алілуйко. – Сьогодні має відбутися засідання комісії в Службі автомобільних доріг у Черкаській області за участі представників Укравтодору, де мають обговорити порядок використання цих коштів та прийняти рішення про виділення коштів для співфінансування на договірній основі, про що йде мова в законі. Щойно відповідне рішення буде прийняте, ми розпочинаємо ремонтні роботи.

Нагадаємо, у червні Верховна рада ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту й утримання доріг державного значення”. У липні він вже набув чинності.

Цим законом внесено зміни до закону України “Про автомобільні дороги” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з якими органам місцевого самоврядування надано право здійснювати капітальний і поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, коштом відповідних місцевих бюджетів (як співфінансування на договірній основі).

Загалом, за інформацією дорожніх служб району, у червні-липні поточного року за кошти сільських рад були відремонтовані дороги комунального значення у Степанках, Свидівку, Геронимівці, Кумейках, Ірдині, Чорнявці, Червоній Слободі.

0 коментарів

Залишити відповідь