На Черкащині розпочав роботу перший приватний виконавець

08.09.2017, 13:45

У Черкаській області відкрився перший офіс приватного виконавця Тетяни Чупис за адресою Смілянська, 118, кабінет 308.

Як повідомляв раніше заступник начальника ГТУЮ в Черкаській області Ярослав Фатенко, в Україні вже 600 осіб пройшли навчання для приватних виконавців, 94 особи склали іспит та отримали свідоцтва, троє із них виявили бажання працювати на території Черкаської області.

– Відкриття цього офісу – це успішний старт реформи Міністерства в Черкаській області, – коментує керівник обласного управління ДВС Ярослав Фатенко. – Звісно, один приватний виконавець суттєво не вплине на зменшення навантаження державних, але це лише початок. На черзі ще два виконавці, які незабаром почнуть свою роботу в нашій області.

В Україні і державні, і приватні виконавці у своїй роботі керуватимуться практично однаковими правилами примусового виконання рішень. Та попри це, державні виконавці та приватні відрізнятимуться способом обрання на посаду, обсягом компетенції, способом оплати винагороди та її розміром. До того ж діяльність приватних виконавців, крім Міністерства юстиції,  буде контролювати ще і Асоціація приватних виконавців.

– Основна мета реформи – це зміна чинної у нашій державі системи примусового  виконання рішень на оперативнішу та ефективнішу, зручну для стягувачів, а також максимально не корупційну, – пояснює Фатенко.

Сьогодні відбулася тристороння зустріч за участю директора ДП СЕТАМ Єгора Мацака, начальника обласного управління ДВС Ярослава Фатенка та приватного виконавця Тетяни Чупис.

– Ми обговорили плани подальшої співпраці в напрямку виконання судових рішень та реалізації арештованого майна, – додає очільник ДВС.

0 коментарів

Залишити відповідь