На Черкащині податківцю-хабарнику світить до 10 років тюрми

21.08.2015, 9:07

хабар

Посадовець Державної фіскальної служби України в Черкаській області вимагав від директора приватного підприємства хабар у розмірі 30 тис. гривень. Правопорушника затримали прямо у його службовому кабінеті під час передачі другої частини обумовленої суми, повідомляють у прес-службі правоохоронного відомства.

Посадовець викликав до себе підприємця та повідомив про проведення перевірки інформації щодо взаємодії підприємства з підприємствами та фірмами, які мають ознаки фіктивності, для формування незаконного податкового кредиту з податку на додану вартість. З метою складанняпозитивного акту перевірки та не накладання штрафних санкцій, керівник-порушник має надати службовцю невелику плату у сумі 30 тисяч гривень.

Працівники УПЗСЕ спільно з ГУ власної безпеки ДФС України та прокуратури Черкаської області задокументували передачу першої частини неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень. Правопорушника затримали прямо у його службовому кабінеті під час передачі другої частини обумовленої суми у розмірі 20 тисяч гривень.

За даним фактом прокуратурою Черкаської області відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правопорушника затримано, проводяться слідчі дії, вирішується питаннящодо повідомлення йому про підозру.

1 коментарів

Залишити відповідь