На Черкащині підрядники розкрадали мільйони на реконструкції будинків (відео)

15.07.2015, 12:01
інтер 2
Скріншот відео “Подробностей”

 

Житлові будинки Корсуня стали пілотним проектом програми удосконалення системи управління житловим фондом. Трохи більше мільйона на реконструкцію одного з будинків отримали ще у 2007 році. Тоді поміняли вікна, укріпили фундамент та почали зводити мансардний поверх. Відтоді змінилося не багато, кажуть комунальники, які є замовником цих робіт. Хоча ще у 2011 переказали підряднику більше 2,5 млн. гривень – для завершення реконструкції, йдеться у сюжеті “Подробностей”.

“Вже їх немає взагалі, щоб добудувати будинок, в мене по підприємству як виділяли кошти по Леніна, 17 зараз висить заборгованість, ніяких актів виконання робіт забудовник не надав, просто взяли гроші, щось робили, щось не робили”, – говорить Олександр Шкребтій, начальник КП “Виробниче житлове РЕУ”, місто Корсунь-Шевченківський.

Підрядник виправдовується – будували повільно, бо гроші держава виділяла частинами. Своєї провини у руйнуванні будинку через недобудову не вбачає. Через цю ситуацію, каже, навіть пережив мікроінсульт – нині лікується в обласній лікарні.

інтер
Скріншот відео “Подробностей”

“Я не бачу тут ніякого криміналу, я не фірма-однодневка, я працюю більше 10 років. У нас всі документи підтверджуючі діяльність є, як установчі, і договірні, і субпідрядні, і по поставкам, всі документи у нас є”, – говорить Олександр Савченко, підрядник.

Іншої думки – правоохоронці. Кажуть, триває слідство за фактом розкрадання майна в особливо великих розмірах. Нині розглядається клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

“Роботи проведено менш ніж на півмільйона, 2млн. розкрадено, вони були виведені через підконтрольні підприємства, на разі за цим фактом відкрито кримінальне провадження”, – говорить Дмитро Грищенко, речник управління УМВС України в Черкаській області.

Чи покарають підрядників – згодом вирішить суд. Хто ж дороблятиме ремонти у будинках, які мали стати прикладом гарного господарювання для всієї України – поки що невідомо. Люди ж благають лише про одне – бодай перекрити дахи над їхніми помешканнями, аби не залишитися одного дня – просто неба.

0 коментарів

Залишити відповідь