На Черкащині ліквідують загрозу підтоплень

14.03.2018, 10:22

У зв’язку з весняним потеплінням, а також істотними опадами у вигляді снігу з дощем у низці регіонів виникла загроза підтоплень будівель та автодоріг.

Від початку тижня рятувальники здійснили вже сім виїздів для ліквідації підтоплень та відкачування талих вод, які загрожували житловим будинкам. З кожним днем кількість таких місць зростає. Лише за останню добу до рятувальників по допомогу у боротьбі із «великою» водою звернулись п’ять разів.

Про це повідомляє речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

У Чорнобаївському районі рятувальні підрозділи працювали по відкачуванню води у селах Малі Канівці та Лукашівка. Силамирятувальників із території приватних домоволодінь за допомогою пожежного автомобіля та мотопомпи відкачали 627 кубічних метрів води.

У селі Степанки Черкаського району на вулиці Лесі Українки виникла загроза підтопленню одразу 15-тьох приватних домоволодінь. Фахівці Черкаського міськрайонного відділу встановивши 4 мотопомпи відкачали з небезпечного місця 1890 кубометрів талих вод. Для попередження подальшого підтоплення приватних домоволодінь на цій території рятувальники спорудили штучну греблю.

Також для захисту житлових будинків від талих вод рятувальники спорудили піщану дамбу і в селі Рацево Чигиринського району. Водночас, рятуючи від підтоплення 20 домоволодінь, фахівці ДСНС за допомогою пожежного автомобіля та 2 мотопомп відкачали 2400 кубометрів води, яка загрожувала 20 приватним домоволодінням.

У той же час у Каневі рятувальники за допомогою спеціальної техніки та мотопомпи відкачали з проїзної частини вулиці Шевченка 60 кубометрів талої води, що дозволило відновити транспортне сполучення у напрямку сіл Пекарі та Хмільна.

0 коментарів

Залишити відповідь