На Черкащині для ліквідації ожеледиці за три доби використали майже понад 1500 тонн протиожеледної суміші

26.12.2016, 9:59

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення, з 23 по 26 грудня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

На дорогах області загалом було використано 1548 тонн піщано-соляної та протиожеледної сумішей. Для ліквідації та недопущення ожеледиці, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів. Також було від снігу очищено 26 кілометрів автошляхів загального користування у Жашківському районі.

Впродовж вихідних днів робота на автошляхах краю не припинялася. Загалом у ці дні на боротьбу із зимовою слизькістю задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини були задіяні 90 піскорозкидувачів, 10 автогрейдерів, 42 навантажувачі та понад 110 автодорожників. Станом на ранок 26 грудня у черговому режимі роботи перебували 65 одиниць техніки та 81 працівник.

Станом на ранок 26 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

 

Прес-служба САД у Черкаській області

0 коментарів

Залишити відповідь