На черкащан, які ходять там, де зручно, чекає покарання

17.03.2017, 8:50

На черкащан, які ходять там, де зручно, чекає покарання. Перейшов дорогу у невстановленому місці – готуйся понести відповідальність, – інформує прес-служба патрульної поліції.

Адміністративне покарання очікує на черкаських пішоходів, які нехтують правилами і ходять там, де їм зручно. Лише за кілька годин у центрі міста інспектори патрульної поліції склали 14 протоколів відносно пішоходів-порушників.

– Часто люди переходять дорогу поза переходами, поміж потоком машин, нехтуючи елементарними правилами і своєю безпекою, – каже патрульний Олександр Остапенко.

Особливо жваво порушують Правила на центральних вулицях – Смілянській та бульварі Шевченка, поруч із центральним ринком.

– Свої дії порушники обгрунтовують по-різному. Поспішають, незручно розміщені зупинки, не помітили переходу і тому подібне, – додає Олександр.

За перехід дороги у невстановленому місці передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 127 КУпАП.

– З тими, хто намагався перейти дорогу у невстановленому місці та вчасно передумав, ми проводили профілактичні бесіди. Розповідали, що порушувати і жертвувати своїм здоров’ям не можна бо вдома на них чекають рідні. Втім, були і такі, хто вперто йшов посеред проїзної частини, за такі вчинки черкасці отримали від нас протоколи, – зауважив поліцейський.

Через свою квапливість і намагання скоротити шлях, люди й потрапляють під колеса автомобілів. Тож, патрульна поліція Черкас нагадує, що пішохід зобов’язаний дотримуватись правил дорожнього руху на рівні з іншими його учасниками.

3 коментарів

Залишити відповідь

    • И не только протоколы, а и штрафы. Бывает так, чтобы обойти “бомбовозы” (то бишь джипы), приходится выходить на дорогу. Раздражают до ужаса, когда машины паркуются где попало (на тротуарах возле остановок, магазинов, банков)..В Европе за пару минут приезжают эвакуаторы и увозят машины, и поделОм им! Там не такие штрафы, как за переход (или перебежку) дороги несознательными гражданами!