На боротьбу із ожеледицею на дороги області розкидали 400 тонн суміші

18.01.2017, 13:15

Обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 17 січня та вночі 18 січня у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Загалом, за добу було використано майже 400 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Впродовж доби до обробки асфальтового покриття на автодорогах області загального користування було залучено 31 піскорозкидувач, 7 тракторів і автогрейдерів та 15 навантажувачів, до дорожніх робіт було залучено понад 60 автодорожників. Вранці 18 січня у черговому режимі роботи перебували 84 одиниці техніки та 97 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 18 січня, роботи з ліквідації наслідків зимової стихії продовжуються.

Станом на ранок 18 січня, в результаті злагодженої роботи автодорожників, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

0 коментарів

Залишити відповідь