Музей Середньої Наддніпрянщини працюватиме у вихідні

19.05.2017, 18:00

Черкаський музей Середньої Наддніпрянщини, що працює на 1-му поверсі кінотеарту “Україна”, оглянули вже 100 відвідувачів.

Постійно діюча виставка працює у будні з 16 до 18 години. Нині робочий графік змінено: екскурсії триватимуть ще й у вихідні з 14-ї до 16-ї години. Їх проводить особисто автор виставки Михайло Сиволап, інформує прес-служба міської ради.

– Ми працюватимемо над тим, аби влітку музейну кімнату відвідали якомога більше школярів, які відпочиватимуть у пришкільних таборах, – говорить начальник управління культури депатаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. – Наразі музей працює в такому режимі, бо не введена ще одна ставка музейного працівника – ексурсовода. Запрошуємо черкасців оглянути експозицію, вона справді унікальна.

Нагадаємо, виставка містить експонати всіх епох минулого нашого краю від знарядь неандертальців (понад 100 тис. років тому) до артефактів ХІХ – початку ХХ ст., серед них цілий ряд унікальних і рідкісних для решти музеїв Черкащини і навіть України.

Археологічні експонати розміщені у 8-ми тематико-хронологічних вітринах, доповнені численними ілюстраціями та археологічними картами різних епох.

Крім археологічних експонатів, відвідувачі виставки зможуть ознайомитися із деякими зразками допоміжних колекцій музею, адже експозиція розпочинається додатковою вітриною “Наш край до появи людини”, а у невеличкому мюнцкабінеті музею можна ознайомитися з нумізматично-боністичною виставкою “Історія України в монетах і банкнотах”.

0 коментарів

Залишити відповідь