Молоде підприємство депутата без торгів отримало підрядів на 2,2 млн грн

23.06.2017, 14:28

У травні-червні цього року з підприємством  “Текс-Буд” укладно три угоди на загальну суму в 2,2 мільйони гривень.

Так, на замовлення “Дирекції парків” підприємство за 830 тисяч гривень побудує освітлення в парку “Сосновий бір”. Договір укладений 29 травня. Підрядник зобов’язаний завершити роботи до 7 липня і гарантує експлуатацію об’єкту на 10 років.

Для Соснівської СУБ “Текс-Буд” капітально відремонтує дитячий майданчик за адресою вул. Смілянська, 80 за 273 тис. грн. Договір укладено 14 червня. Дедлайн робіт до грудня 2017 року.

На замовлення обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву підприємство проведе роботи по впровадженню в будівлях енергозберігаючих заходів (відновлення систем мереж опалення та обладнання теплового пункту) по вул. Пастерівській, 102. Вартість робіт – 1,08 млн грн. Договір укладено 9 червня. Роботи мають бути завершеними до 1 вересня цього року.

На сьогодні по зазначених договорах “Текс-Буд”отримав 612 тис. грн авансу від “Дирекції парків”.

Підприємство “Текс-Буд” зареєстроване в квітні минулого року і має капітал в 1 тис. грн. Його засновниками є Сергій Агапов та депутат міської ради від БПП “Солідарність” Володимир Бурячинський. Директор підприємства – Володимир Колосов.

Колосов також є бенефіціаром ТОВ «АБК Електро-Буд», був засновником ліквідованого в травні цього року «Компанія Текс» (в числі засновників свого часу були Агапов і Бурячинський). Сергій Агапов був засновником ТОВ «Текс», що було ліквідоване в травні 2015 року.

До орбіти Володимира Бурячинського також неофіційно зараховують ПП “Геобудсервіс-Плюс”, яке має спільний телефон із вищевказаним ТОВ «АБК Електро-Буд».

На Черкащині «АБК Електро-Буд» у 2017 році виграв тендерів на 3,02 млн грн, «Геобудсервіс-Плюс» на 11,77 млн.

Детально про діяння Володимира Бурячинського та його бізнес-партнерів читайте в матеріалі “Інфоміст” “Енергозаощадження в дії: як черкаський депутат заробляє на бюджеті”

0 коментарів

Залишити відповідь