Містян запрошують поринути у світ легенд Черкас

05.09.2017, 15:10

Наступної суботи, 16 вересняз 10:00 до 16:00, містян запрошують на святкування Дня міста “Легенди міста на Че” на площі Богдана Хмельницького. Як і у День Незалежності, святкування буде незвичним, нетрадиційним, але товариським, активним і повністю присвяченим нашому рідному місту, обіцяють організатори.

3 10:00 на площі кожен охочий, за умови попередньої реєстрації команди у складі 2-3 осіб, зможе взяти участь у велоквесті. Форма для реєстрації ТУТ.

Учасники велоквесту на своїх двоколісних будуть розгадувати завдання, згадувати історію та легенди Черкас, “сушити голову” над головоломками та ганяти мало не по всьому місту.

Тим, хто віддає перевагу твердій земній поверхні та власним ногам, організатори пропонують взяти участь в іншому квесті, за який найшвидший у виконанні завдань отримає призи від одного з партнерів свята. Для цього квесту реєстрація не потрібна, тож кожен охочий зможе, отримавши завдання просто на площі, випробувати свої знання про Черкаси на міцність.

Протягом заходув сквері лунатиме чарівна музика гітари та саксофону – для містян гратимуть Олексій Хуторний та Володимир Шуліка. А поціновувачі літератури зможуть насолодитися ще й друкованим словом – “Книжковий маестро” забезпечить всіх охочих новинками з Львівського форуму видавців.

Організатори заходу: Громадська ініціатива “Місто на “Че”, Черкаська міська рада, Інтернет-магазин Shop.ck.ua, Громадська ініціатива Віктора Євпака “Нові люди” та Спільнота “CheVeloQ”.

0 коментарів

Залишити відповідь