Мінфін зекономить на черкаських чиновниках?

11.07.2015, 13:12

263127

Перепасти, а точніше не перепасти, може і всім бюджетникам загалом. У Мінфіні думають чи проводити для них індексацію заробітної плати. Лист із профільного міністерства у “Фейсбуці” виклала головна фінансистка Черкас Налалія Джуган. Подібний отримали обласні та міські департаменти фінансів по всій Україні.

Зокрема у повідомленні йдеться:

“Спрямування додаткових бюджетних коштів на індексацію грошових доходів населення поставить під загрозу фінансове забезпечення витрати на проведення антитерористичної операції та обороноздатність країни у цілому”.

Нижче у тому ж документі говориться, що нині у Мінфіні працюють над проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про особливий порядок індексації грошових доходів населення у 2015 році та внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення».  А перерахунки зарплат у нинішньому році можливі лише за умови ухвалення Кабінетом Міністрів України вказаної постанови.

індексація
Із “Фейсбуку” директора департаменту фінансової політики ЧМР Наталії Джуган
ДОВІДКОВО: Індекса́ція — встановлений актами законодавства України механізм підвищення грошових доходів громадян, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати їм подорожчання споживчих товарів і послуг. Індексація є частиною державної системи соціального захисту громадян, спрямованою на підтримання купівельної спроможності їхніх грошових доходів, особливо соціально вразливих верств населення — пенсіонерів, інвалідів, неповних і багатодітних сімей, а також молоді, яка навчається.

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь