Мільйон у Гури і три квартири в Буданцева: заступники мера показали декларації (документи)

26.04.2016, 11:50

новый коллаж

Нещодавнопризначені заступники міського голови Черкас вже оприлюднили свої декларації. “ІнфоМІСТ” вирішив поцікавитись, чим володіють новоспечені чиновники.

Нагадаємо, раніше “ІнфоМІСТ” порівнював доходи мера Анатолія Бондаренка із його заробітками у 2014 році.

20000003810

Першим заступником міського голови призначили депутата обласної ради від ВО “Батьківщина” Станіслава Овчаренка.

Правою рукою мера він був неодноразово. У 1998 році пан Станіслав був заступником з виконавчої роботи тодішнього міського голови Володимира Олійника. У 2002 році виконував обов’язки голови правління ВАТ “Черкасигаз”.

Вже із 2014 року Овчаренко обіймав посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів ради тодішнього міського голови Сергія Одарича.

Відтак у 2015 році Станіслав Овчаренко заробив 180 тис. 220 грн, із них зарплата – 139 тис. 185 грн, решта – девіденди та інші види доходів. Членів сім’ї Овчаренко не зазначив.

Окрім “кешу” заступник міського голови має у власності земельну ділянку площею 600 кв. м, житловий будинок на 80 квадратів, квартиру – 60 кв. м та двадцятиметровий гараж для двох автівок – “Toyota Camry” 2008 та 2009 років випуску.

На рахунках Овчаренко має майже півмільйона –  473 тис. 137 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бідні чи хитрі, багаті чи чесні: як депутати прозвітували про доходи та майно?

SHevchenko

У минулому очільник “Самооборони”, боєць полку “Азов”, кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від партії ВО “Батьківшина”, а нині також заступник міського голови Геннадій Шевченко задекларував у 2015 році 145 тис. 714 грн.

У рядку “члени сім’ї” Шевченко вказав матір, яка заробила за рік 23 тис. 431 грн.

Як учасник АТО, Геннадій отримав у власність земельну ділянку загальної площею 0, 1177 га. Тоді як у власності матері перебуває ділянка площею 514 квадратів.

Власного житла Шевченко не має, квартирою на 48 квадратів також володіє мати.

Із автопарку Геннадій має лише ВАЗ-21099, на якому його і зупинили патрульні за порушення правил дорожнього руху. 

буданцев

Заступник мера із Кіровоградщини Роман Буданцев, який опікується питаннями ЖКК, задекларував лише 33 тис. грн, уся зазначена сума – заробітна плата. Членів родини Буданцев не вказав.

Нагадаємо, що у 2014 році Буданцев вже показував свою декларацію як кандидат в депутати до Черкаської облради, тоді він отримав понад 31 340,59 грн заробітної плати та ще 24,9 тис. грн доходу від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Пан Роман у своєму розпорядженні має земельну ділянку площею 940 кв. м, три квартири на 28 кв. м, 65,91 та 65,9 квадратів. Має заступник і автівку “Toyota Highlander” 2012 року випуску. Банківських рахунків Буданцев не має, якщо вірити декларації.

Як писав “Прочерк”, Черкаси і Черкащина давно викликали в Буданцева симпатію, а його дядько «будував «Азот».

У Романа Петровича – аж чотири вищі освіти. Це пов’язано з тим, що кожну нову справу у своєму житті він розпочинає з освітньої підготовки.

Роман Буданцев – підприємець, фінансовий директор ТОВ «ВЛАДСН-В.Р.» За його словами, до Черкас він приїхав сім років тому.

Згідно ЄДР, у кіровоградському минулому Роман Буданцев займався торгівлею одягом, взуттям і шкіряними виробами, купівлею та продажем власного нерухомого майна. Однак підприємницьку діяльність заступник уже припинив, – йдеться у Єдиному державному реєстрі.

Безымянный

1460471780_35

Найбагатшим заступником Бондаренка виявися відомий у Черкасах Сергій Гура. Він задекларував 1 млн 229 тис. 652 грн, з них 21 тис. 363 грн – заробітна плата.

У 2007 році Гура був заступником тодішнього міського голови Черкас Сергія Одарича. 2011 року очолив комунальне підприємство “Центральний стадіон”.

Як йдеться у декларації, мільйонні статки заступник заробив на відчуженні рухомого та нерухомого майна.

Згадав Гура у своєму фінансовому звіті і про рідних: дружину, двох дочок та сина. Вони за рік від передачі в оренду майна заробили 194 тис. грн.

Володіє Сергій Гура трьома земельними ділянками та двома квартирами на 293,2 кв. м та 35 кв. м. У власності родини перебуває 268,3 кв. м іншого нерухомого майна.

Сам декларант автівок не має, однак у власності сім’ї значаться ВАЗ-211340 та “INFINITI FX” 2009 року випуску.

У рядку “Сума на рахунку у банках” Гура зазначив, що має картковий рахунок у “ПриватБанку”, однак конкретну суму чиновник не зазначив.

Зазначимо, що у міського голови є ще один заступник із гуманітарних питань – свободівець Ігор Коломоєць.

Однак до виконання своїх обов’язків він приступив тільки сьогодні.

Як раніше писав “ІнфоМІСТ”, труднощі виникли із отриманням довідок стосовно освіти. Адже навчався Коломоєць у виші Російської Федерації, а звідти, особливо зараз, інформація надходить тривалий час.

26 квітня на засіданні виконавчого комітету Ігор Коломоєць склав присягу державного службовця.

0 коментарів

Залишити відповідь